+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové zkoušky

Klíčová slova: jazyková zkoušky

E-mail: info@cambridge-zkousky.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Otevřené Cambridge centrum - Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM nabízí registraci k: Jazykové zkoušce KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC Higher, BEC Vantage, BEC Prelliinary, ILEC - právo, IFCE - finance, YLE Starters, YLE Movers, YLE FLYERS. Nabízíme přípravu ke všem jazykovým zkouškám prostřednictvím e-learningu, sms nebo osobně s lektorem.

Web: www.cambridge-zkousky.cz

Další související informace

Mateřská školka Praha

mateřská školka, soukromá školka, jazyková školka – Maxíkova školka je soukromá mateřská jazyková školka v Praze s kvalitní péči a zavedeným revolučním rámcově výchovným vzdělávacím programem. Investujte do kvalitního vzdělání vašich dětí a informujte se na aktuální nabídku.

Jazyková škola Praha

Jazyková škola Praha, Angličtina Praha, Výuka angl – Jazyková škola Rybička Praha nabízí již řadu let kvalitní výuku cizích jazyků pro děti od 3 do 18 let a pro dospělé. Výuka angličtiny, výuka francouzštiny a výuka španělštiny v naší jazykové škole probíhá ve skupinkách po šesti žácích.

Lingua Centr jazyk. škola

jazyková škola, výuka jazyků, jazykové kurzy, poma – V Olomouci, Prostějově, Přerově, Teplicích a Zlíně pořádáme jazykové kurzy pro veřejnost, pomaturitní studium a FAST TRACK. Po celé ČR zajišťujeme individuální a firemní výuku, překlady a tlumočení.

Načítání trvalo 1.7656 sekund.