+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové zkoušky

Klíčová slova: jazyková zkoušky

E-mail: info@cambridge-zkousky.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Otevřené Cambridge centrum - Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM nabízí registraci k: Jazykové zkoušce KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC Higher, BEC Vantage, BEC Prelliinary, ILEC - právo, IFCE - finance, YLE Starters, YLE Movers, YLE FLYERS. Nabízíme přípravu ke všem jazykovým zkouškám prostřednictvím e-learningu, sms nebo osobně s lektorem.

Web: www.cambridge-zkousky.cz

Další související informace

Angličtina pro začátečník

bridges, jazyková škola, výuka jazyků, jazyky – Potřebujete se naučit anglicky? Chce po Vás Váš šéf, ať se zdokonalíte v angličtině? Nebo naopak ve škole máte dělat zkoušku z anglického jazyka, ale angličtinu moc neovládáte? Pak právě pro Vás tu je jazyková škola Briges.cz.

Jazyková škola

Jazyková škola, Jazyky, škola, cizí jazyk – Moderní Jazyková škola Lingva Servis. Nabízíme vám rychlou, kvalitní a snadnou cestu k poznaní a osvojení cizích jazyků a to angličtinu, němčinu, francouzštinu, arabštinu, italštinu, španělštinu a řadu dalších.

Jazyková škola Parole

jazyková škola, jazykové kurzy – Jazyková škola Agentura Parole, s.r.o., je specialista na vzdělávání a překlady pro firmy i jednotlivce v celé České republice. Naše nabídka zahrnuje odborné i jazykové kurzy, pomaturitní studium, překladatelské služby.

Načítání trvalo 0.1199 sekund.