+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kalkula.cz - online kalku

Klíčová slova: kalkulačka, kalkulátor, výpočet, matematika, proce

E-mail: calculatoria@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2010

Popis: Kalkula.cz je kalkulačka online se základními i pokročilými matematickými funkcemi. Počítá procenta, přepočítává měny, zaokrouhluje, atd. Výpočty lze zaznamenat na pásku. Využijte naši online kalkulačku a spočítejte si ihned jakkoliv náročný příklad i s využitím vědecké.

Web: www.kalkula.cz









Další související informace

Vzdělávání

jazykové kurzy, tlumočení, překlady, kurzy angličt – Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.

Najlacne.sk

zľavy v obchodoch,super zľavy,letáky hypermarketov – Doporučujeme najlacnejšie nákupy v tvojom meste-nakúp a vyhraj. Cieľom nášho projektu je v jednotlivých mestách v obchodoch, firmách, službách... vyhľadávať akcie, zľavy, alebo najnižšie ceny na konkrétne výrobky a služby... a tieto ukazovať širokej verejnosti na celom slovensku.

Načítání trvalo 0.0863 sekund.