+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kariérní poradenství

Klíčová slova: kariérní poradenství, kariéra, volba povolání

Datum vloľení do katalogu: 26. z??? 2012

Popis: informační web s radami, informacemi a užitečnými postupy v oblasti volby kariéry, hledání a volby vlastního povolání, kariérní změny a poradenství v oblasti hledání zaměstnání (příprava životopisů, strategie pro pohovory a psychologické testy). Web se rovněž zabývá problematikou vstupu do podnikání, svobodných podnikání, návratu do zaměstnání (např. z mateřské) a obecně seberealizací v práci jako podmínkou úspěšného a naplněného života

Web: www.etlabora.cz

Další související informace

Vzdělávání

jazykové kurzy, tlumočení, překlady, kurzy angličt – Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.

Donovaly, ráj turistů

Donovaly,turistika,lyžování – Rekreační, horská vesnice v Nízkých Tatrách nabízející turistické služby na nejvyšší úrovni. Ideální místo pro horskou turistiku, lyžování a cykloturistiku. Mnohakilometrové cyklistické trasy uspokojí i nejnáročnější milovníky tohoto krásného sportu.

Načítání trvalo 0.0561 sekund.