+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katalog domovů důchodců

Klíčová slova: pečovatelská služba, domov důchodců, seniory, LDN

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Péčeoseniory.cz nabízí nejrozsáhlejší katalog pro celou Českou republiku - domovy důchodců, LDN, pečovatelské a domácí služby, sociální služby, hospice, ambulantní služby, stacionáře.

Web: www.peceoseniory.cz

Další související informace

Sbrná služba

sběrná služba, mezinárodní doprava – Naším oborem je mezinárodní doprava, zejména pak námořní přeprava a sběrná služba. Námořní přeprava zahrnuje export i import celokontejnerových zásilek, zboží ve sběrných kontejnerech, konvenční přepravu nákladů, kontinentální kontejnerová přepravu a přepravu kusových zásilek Z a DO evropských přístavů s využitím železnice, kamionů a říčních lodí. Sběrná služba označuje mezinárodní přepravu menších zásilek, dokládku do kamiónů, využití sítě optimálních logistických řetězců a pravidelných přepravních linek, vytížení vozidel.

Asistenční služba Jihlava

Asistenční služba, odtah vozidel, autopůjčovna. – Poskytujeme asistenční služby - zapůjčíme náhradní vozidla při nehodě, nehodová a odtahová služba nejen v regionu Jihlava – Vysočina. Rychlá pomoc v případě dopravní nehody. Asistenční služba Vysočina assistance – dopravní a asistenční služby pro Vás.

Car Assistance - Pomoc na cestách

náhradní vozidlo, odtahová služba, asistenční služ – Car Assistance nabízí komplexní asistenční služby spojené s havárií vozu. Jsou to především odtahová služba, náhradní vozidlo, oprava havarovaného vozidla, likvidace škody s pojišťovnou, autopůjčovna.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.