+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AKROS v.o.s.

Klíčová slova: spojovací a hutní materiál z nerezu

E-mail: akros@akros.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2009

Popis: Velkoobchodní a maloobchodní prodej nerezového spojovacího a hutního materiálu. Výroba skladovacích systémů. Spojovací materiál z nerezu - nerezové šrouby, matice, podložky závitové tyče, lana, řetězy, panty, také nerezové doplňky pro jachtaře.

Web: www.akros.cz

Další související informace

Eshop Dovážíme z USA

značkové oblečení,dovoz z USA,pánská a dámská móda – Internetový obchod nabízející oděvy od předních světových módních značek, jako jsou Disney, Lacoste, Armani Exchange, Tommy Hilfiger, Victoria Secret, Hugo Boss, Ralph Lauren a další. Možnost individuálních objednávek a poradenství při výběru oděvů.

kliky-kovani.cz

bezpečnostní a ochranné kování, EU kování z dovozu – Pro všechny naše zákazníky máme připravenu pestrou nabídku bezpečnostního a ochranného kování. Naše zboží nejen spolehlivě ochrání domov před nezvanými návštěvníky, ale splňuje i ty nejnáročnější kritéria pro bytové a občanské stavby. V naší nabídce naleznete také široký sortiment interiérového, kovaného, nerezového a hliníkového kování. Zboží z našeho sortimentu je vyrobené z ušlechtilých materiálů a klika od nás je pro zákazníka zárukou opravdové kvality. Naší snahou je nabízet zákazníkům pouze kvalitní dveřní kování a kliky. Nakupujte pohodlně z bezpečí vašeho domova. S klikou z našeho internetového obchodu budete mít kliku na celý život.

Načítání trvalo 0.0527 sekund.