+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bernhardt

Klíčová slova: pánské obleky, dámské kostýmky, pánské košile

E-mail: info@bernhardt.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2013

Popis: Exkluzivní oděvní značka Bernhardt Vám nabízí výrobu oděvů na míru - Made to Measure. Zaměřujeme se na pánské obleky, dámské kostýmky a pánské košile, to vše šité na míru individuálně každému klientovi. K dispozici je Vám navíc na telefonu +420 601 554 289 náš MTM Mobilní krejčí, který Vás navštíví a osobně Vám poradí či vybere vhodný oděv právě k typu Vaší postavy.

Web: www.bernhardt.cz/

Další související informace

Pánské obleky

pánské obleky, obleky, oblečení, pánské oblečení, – Vše o pánských oblecích Hugo Boss, OP Prostějov a dalších. Při výběru pánského obleku se soustředtě na to, aby byl z vlny. Pouze tak poznáte, zda je pánský oblek kvalitní a vydrží vám dlouhá léta. Vlna z které je pánský oblek vyroben se pak dále dělí dle své kvality /v číslech od 100 do 250/.

Kadeřnictví Praha 5

dámské a pánské kadeřnictví praha 5, – Dámské a pánské kadeřnictví, symbol Prahy 5. Nabízíme i poradenství v oblasti vlasové kosmetiky, umíme poznat kvalitu vlasů.. Sami používáme kosmetiku L\'ORÉAL. V kadeřnictví stříháme, barvíme, melírujeme.Péče o tělo v Praze 5 Smíchov.Bahenní zábaly.

Spodní prádlo - beLady.cz

spodní prádlo, dámské spodní prádlo, pánské prádlo – Kvalitní spodní prádlo luxusních italských a n?meckých zna?ek! Nakupujte dámské spodní prádlo - kalhotky, tanga, košilky, topy, podprsenky. A pánské spodní prádlo - boxerky, slipy, nát?lníky. Najdete u nás i osušky, ru?níky a župany. BeLady.cz to je spodní prádlo moderních žen a vnímavých muž? on-line!

Načítání trvalo 0.0536 sekund.