+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bernhardt

Klíčová slova: pánské obleky, dámské kostýmky, pánské košile

E-mail: info@bernhardt.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2013

Popis: Exkluzivní oděvní značka Bernhardt Vám nabízí výrobu oděvů na míru - Made to Measure. Zaměřujeme se na pánské obleky, dámské kostýmky a pánské košile, to vše šité na míru individuálně každému klientovi. K dispozici je Vám navíc na telefonu +420 601 554 289 náš MTM Mobilní krejčí, který Vás navštíví a osobně Vám poradí či vybere vhodný oděv právě k typu Vaší postavy.

Web: www.bernhardt.cz/

Další související informace

Kadeřnictví Praha 5

dámské a pánské kadeřnictví praha 5, – Dámské a pánské kadeřnictví, symbol Prahy 5. Nabízíme i poradenství v oblasti vlasové kosmetiky, umíme poznat kvalitu vlasů.. Sami používáme kosmetiku L\'ORÉAL. V kadeřnictví stříháme, barvíme, melírujeme.Péče o tělo v Praze 5 Smíchov.Bahenní zábaly.

Levné hodinky

dámske hodinky, pánské hodinky, timestore.sk – Prodáváme levné náramkové hodinky nejznámějších hodinářských značek. Hodinky Citizen, Tissot, Timex, Casio, Guess, Calvin Klein, Diesel, Fossil, Festina, Police, Swatch, Storm a mnohé jiné.Nejlevnější značkové hodinky na internetu. Nabízíme komplexní nabídku světoznámých výrobců hodinek za bezkonkurenční ceny. Vyberte si dámské, pánské nebo dětské hodinky.

Společenské šaty

dámské společenské šaty, pánské společenské obleč – Příležitostí, kdy je nutno obléci společenské šaty se během roku naskytne hned několik. Důležitý je správný výběr, aby se jejich majitel necítil trapně, z důvodu chybně zvoleného oděvu. Společenské oblečení představuje samostatnou kategorii v oděvní výrobě, která pokrývá potřeby odívání dle významu společenských událostí. Každá společenská událost má svá pravidla a zákonitosti. Kritériem pro výběr oděvu je úroveň neboli stupeň společenské události.

Načítání trvalo 0.0514 sekund.