+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BULLDOG REKLAMA

Klíčová slova: směrové tabule, billboardy, flexy, outbannery

E-mail: obchod@bulldogreklama.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2012

Popis: Venkovní reklamou se zabýváme od roku 1995. Specializujeme se na služby v oblasti navigační reklamy a billboardových reklamních kampaní. Naše reklamní nosiče směrují zákazníky k provozovnám všeho druhu, restauracím, pobočkám bank, bankomatům, pojišťovacím kancelářím, developerským projektům a k dalším zamýšleným cílům. Databáze ploch, se kterými spolupracujeme, obsahuje desetitisíce položek. Široký sortiment reklamních ploch a velký počet nosičů nám umožňuje zpracovat ke každému projektu několik variant řešení. Při projektování máme vždy na paměti, že poměr ceny k reklamně navigačnímu účinku musí za všech okolností odpovídat potřebám klienta. Dlouhodobě spolupracujeme s magistráty, obecními úřady a partnerskými agenturami, které se na tuto činnost specializují v daném městě či lokalitě. Zakládáme si na tom, že všechny námi provozované reklamní nosiče mají potřebná stavební povolení a jsou v souladu s legislativními předpisy. Jsme si dobře vědomi, že jen tak lze zaručit řádnou ochranu dobého jména našeho klienta.

Web: www.bulldogreklama.cz

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

ekoTAB

magnetické tabule, interaktivní tabule, nástěnky – Prostředky vizuální komunikace od dlouholetého českého výrobce VMS VISION, s.r.o. Nabízíme kancelářské a školní tabule, interaktivní tabule, nástěnky, paravány, a veškeré příslušenství. Vlastní konstrukce a vývoj, kvalitní materiál, doprava a montáž, kompletní zákaznický servis

Načítání trvalo 0.0580 sekund.