+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chs Caer Dallben

Klíčová slova: Irský vlkodav,prodej štěňat,irish wolfhound,info

E-mail: caerdallben@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2009

Popis: Chovatelská stanice Caer Dallben se zabývá chovem psů plemene irský vlkodav. Nachází se v podhůří Novoohradských hor. Prodej štěňat plemene irský vlkodav. Informace o plemeni irský vlkodav a obrázky těchto krásných velikánů. Irský vlkodav.

Web: www.caerdallben.websnadno.cz

Další související informace

Rinceoirí

irsky tanec, irsky step, kurzy irskeho tance – Rinceoirí je nejstarší klub v ČR, zabývající se šířením irských tanců a irského stepu. Soubor za svou historii vystupoval u nás i v okolních evropských státech v divadlech, na festivalech a dalších akcích. Mezi naše největší úspěchy patří vystoupení v T-mobile Aréně a projekt Swan Legend Irish Dance Show. Naše taneční škola Rinceoirí Irish Dance Academy pořádá kurzy irského tance a stepu pro děti i dospělé. Tanečníci Rinceoirí se pravidelně účastní mezinárodních soutěží převážně v nejvyšších kategoriích intermediate / open a získávají přední umístění.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 0.0693 sekund.