+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chs Caer Dallben

Klíčová slova: Irský vlkodav,prodej štěňat,irish wolfhound,info

E-mail: caerdallben@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2009

Popis: Chovatelská stanice Caer Dallben se zabývá chovem psů plemene irský vlkodav. Nachází se v podhůří Novoohradských hor. Prodej štěňat plemene irský vlkodav. Informace o plemeni irský vlkodav a obrázky těchto krásných velikánů. Irský vlkodav.

Web: www.caerdallben.websnadno.cz

Další související informace

Plemeno Irský vlkodav

Irský vlkodav – Na tomto webu naleznete veškeré informace o tomto plemenu psa - irský vlkodav. Jakou má povahu, co má a naopak nemá rád, jak se k němu chovat a jak ho cvičit, aby z Vašeho vlkodava vyrostl Váš kamarád a ne nepřítel.

GOBLIN

irská hudba, irský tanec, keltská hudba – Jsme (momentálně dívčí) kapela hrající tradiční hudbu keltských oblastí, někdy zabrousíme také na Balkán a na tenký led vlastní tvorby. Existujeme od roku 2007. Až na jedinou výjimku naši sestavu tvoří muzikanti z teplické konzervatoře.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Načítání trvalo 0.0755 sekund.