+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katalog cestování

Klíčová slova: katalog cestování ubytování

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2010

Popis: Katalog cestování a ubytování. Katalog internetových stránek nějak spojených s cestováním nebo ubytováním. Kategorie rozdělující ubytování přehledně podle krajů. Přidej odkaz zadarmo na cestovaniubytovani.ic.cz

Web: cestovaniubytovani.ic.cz

Další související informace

Lázeňský dům Savoy

Lázeňský dům Savoy, hotel, ubytovani – Lázeňský dům Savoy byl vybudován na konci 18. století v čistém reprezentativním stylu vídeňské novorenesance. Hlavní lázeňského domu jsou všechny procedury přímo v domě a vlastní minerální pramen. Pokoje lázeňského domu jsou vybaveny kompletním příslušenstvím, televizorem a minibarem. Pro dámy je zde otevřené kadeřnictví, pánové ocení společenskou místnost s šachovým stolkem. Mimořádná péče v nevšedním prostředí!

King Charles Boutique Hotel Residence v Praze

King Charles Boutique Hotel Residence , ubytování – Budova čtyřhvězdičkové King Charles Boutique Residence pochází z roku 1913 a i přes nedávnou rekonstrukci si dokázala zachovat svou prvorepublikovou atmosféru. V hotelu se můžete ubytovat ve 33 stylových jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích vybavených starodávným nábytkem z mahagonového dřeva a rozdělených do kategorií Standard, Superior a Honeymoon.Váš osobní automobil můžete za poplatek bezpečně zaparkovat v podzemní garáži.

Cestovní průvodce

cestování, cestování v cizine, ubytování v cizine, – Cestovní průvodce pro eurovíkendy, výlety či dovolenou. Kde se najíst, ubytovat, co navštívit a na co nezapomenout na Vašich toulkách světem.Cestovní průvodce pro eurovíkendy, výlety či dovolenou. Kde se najíst, ubytovat, co navštívit a na co nezapomenout na Vašich toulkách světem.

Načítání trvalo 1.9061 sekund.