+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katalog cestování

Klíčová slova: katalog cestování ubytování

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2010

Popis: Katalog cestování a ubytování. Katalog internetových stránek nějak spojených s cestováním nebo ubytováním. Kategorie rozdělující ubytování přehledně podle krajů. Přidej odkaz zadarmo na cestovaniubytovani.ic.cz

Web: cestovaniubytovani.ic.cz

Další související informace

Penzion Statek Bernard

Penzion Statek Bernard, penzion, ubytovani – Malebný penzion má k dispozicii 26 lůžek, které jsou v 9 pokojích (1 jednolůžkový, 3 dvoulůžkové, 3 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové a 1 šestilůžkový apartmán). Každý pokoj má samostatné sociální zařízení, ledničku, TV a zdarma připojení na Wi-fi. Za příplatek se můžete ubytovat také s pejskem menší rasy.

Penzion San Marco

Penzion San Marco, penzion, ubytovani – Penzion se nachází cca 100m od centra vinných sklípků v Mutěnicích. Penzion má vlastní uzavřené parkoviště, letní terasu, vlastní vinný sklípek v suterénu - pouze degustace láhvových vín mutěnských vinařů - otevřený od února 2004 - úschovna jízdních kol, stylový bar s posezením pro 40 osob, možnost uspořádání jednání, posezení pro uzavřenou společnost s rautem.

Penzion Třeboňsko U Radni

ubytování Třeboňsko, ubytování Třeboň, penzion – Penzion U Radnice nabízí ubytování nedaleko Třeboně v centru města Lomnice nad Lužnicí. Ubytování pro turisty, cyklisty a pro handicapované. V penzionu najdete internetové připojení, plně vybavené pokoje, úschova kol, parkování.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.