+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katalog veterinárních ord

Klíčová slova: veterinář, veterináři, veterinární ordinace

E-mail: veterinar.cz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. z??? 2012

Popis: Chcete pro svého mazlíčka to nejlepší? Veterinář.cz vám pomůže najít mezi veterináři toho nejblíž k vašemu okolí. Veterinární kliniky, ordinace a různé veterináře – navedeme vás tam, kam potřebujete.

Web: www.veterinar.cz/

Další související informace

Veterinární klinika Praha

veterinární klinika Praha, pohotovost – Veterinární Klinika disponuje rozsáhlým technickým zázemím, samostatnou rentgenologickou vyšetřovnou, kompletně vybaveným operačním sálem, ultrazvukovým přístrojem s barevným dopplerovským zobrazením. Endoskopické vybavení, důležité k diagnostice onemocnění žaludku, průdušnice, nosní dutiny i k vyjmutí cizích těles bez nutnosti chirurgického zákroku. Operační mikroskop umožnuje provádět mikrochirurgické zákroky...

Veterina Brno

veterinární klinika Brno, veterinární ordinace Brn – Veterinární klinika Brno, pracuje zde pět veterinárních lékařek. Veterinární ordinace je v centru Brna. Veterinární poradna Vám pomůže s jakýmikoli dotazy. Veterinární klinika Brno, pracuje zde pět veterinárních lékařek. Veterinární ordinace je v centru Brna. Veterinární poradna Vám pomůže s jakýmikoli dotazy.

veterinardivinka.sk

doktor veterinar, veterinar žilina, zverolekar – Veterinárna klinika v Divinke pri Žiline ponúka služby zverolekára. Pohotovosť a online veterinárna podpora sú samozrejmosťou. Klinika veteriny je plne k dispozícii každému zvieraťu. Svojho veterinárneho doktora ste práve našli.

Načítání trvalo 0.0523 sekund.