+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katalog veterinářů

Klíčová slova: veterinární ordinace, ordinace,

E-mail: veterinarni.katalog@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2008

Popis: Katalog veterinárních ordinací, chovatelských stanic, salonů pro psy, jezdectví a eshopů pro zvířata v ČR. Registrace zdarma a zvýhodněná registrace. Seznam internetových obchodů pro zvířata v celé České republice. Seznam farem, rančů v ČR.

Web: www.veterinarni-ordinace.com

Další související informace

Zubní ordinace MUDr. Posp

zubní ambulance, zubní ordinace, zubař, zubní, – Více než 20 let jsem provozoval soukromou zubní praxi v Mnichově a ve Vídni. Zubní ordinace má smlouvy s českými pojišťovnami - standardní ošetření je hrazené pojišťovnou, nadstandardní výkony jsou hrazeny přímou úhradou. Vstupní vyšetření je zdarma, o ceně úkonu jste vždy informováni předem. Ceny nadstandardních úkonů jsou blízké cenám doplatků, které zaplatíte i v jiných zdravotnických zařízeních. K běžným výkonům, které nabízíme patří zejména: zubní výplně, zubní náhrady, korunky, můstky, bělení zubů, skeletové náhrady, totální protézy a řada dalších ošetření včetně poradenství při zubní hygieně. Při výkonech estetické stomatologie i dalších zákrocích používáme moderní materiály a vyzkoušené léčebné postupy. Veškerá ošetření provedená v naší zubní ordinaci jsou zásadně bezbolestné.

Stomatologie Ječná

stomatologie, stomatologie praha, zubní ordinace, – Moderní soukromá zubní klinika v centru Prahy. Nabízíme kompletní péči o váš chrup, zubní implantáty, zubní hygienu, bělení zubů a další. Příjmáme nové pacienty a náš milí a vstřícný personál se těše na vaší návštěvu.

Zubní ordinace Praha

zubní, ordinace, praha – Prioritou naší zubní ordinace při ošetření je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku. Zubař Vám vše podrobně vysvětlí a pomůže Vám při řešení Vašeho plánu zubní léčby podle Vašich časových a finančních možností.

Načítání trvalo 1.8963 sekund.