+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katalog veterinářů

Klíčová slova: veterinární ordinace, ordinace,

E-mail: veterinarni.katalog@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2008

Popis: Katalog veterinárních ordinací, chovatelských stanic, salonů pro psy, jezdectví a eshopů pro zvířata v ČR. Registrace zdarma a zvýhodněná registrace. Seznam internetových obchodů pro zvířata v celé České republice. Seznam farem, rančů v ČR.

Web: www.veterinarni-ordinace.com

Další související informace

Zubní ordinace MUDr. Posp

zubní ambulance, zubní ordinace, zubař, zubní, – Více než 20 let jsem provozoval soukromou zubní praxi v Mnichově a ve Vídni. Zubní ordinace má smlouvy s českými pojišťovnami - standardní ošetření je hrazené pojišťovnou, nadstandardní výkony jsou hrazeny přímou úhradou. Vstupní vyšetření je zdarma, o ceně úkonu jste vždy informováni předem. Ceny nadstandardních úkonů jsou blízké cenám doplatků, které zaplatíte i v jiných zdravotnických zařízeních. K běžným výkonům, které nabízíme patří zejména: zubní výplně, zubní náhrady, korunky, můstky, bělení zubů, skeletové náhrady, totální protézy a řada dalších ošetření včetně poradenství při zubní hygieně. Při výkonech estetické stomatologie i dalších zákrocích používáme moderní materiály a vyzkoušené léčebné postupy. Veškerá ošetření provedená v naší zubní ordinaci jsou zásadně bezbolestné.

zubní ordinace dvision

zuby, zubař, zubní ordinace, zubní klinika, – Hledáte zubní ordinaci a svého nového zubaře? Již nehledejte a navstivte zubní ordinaci D´vision v centru prahy. Náši zkušení zubní lékaři a vyškolený personál se postará o Vaše pohodlí stejně tak, jako námi poskytované služby o Vaší spokojenost.

Načítání trvalo 0.1189 sekund.