+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koduj.cz - Programování a

Klíčová slova: programovani

E-mail: registrace@koduj.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2008

Popis: Internetové fórum o programování a kódování v různých programovacích jazycích. Vaše programy zde můžete i prodávat a pokud potřebujete, aby někdo něco udělal pro vás, stačí zadat poptávku a čekat kdo se ozve. Jazyky html, java, php, C, atd.

Web: koduj.cz/

Další související informace

Pastebin.cz

pastebin paste programovani – Česká alternativa světově velice populární služby pro sdílení zdrojových kódů. Na rozdíl od podobných zahraničních služeb může uživatel svoje příspěvky po přihlášení spravovat nebo využívat pluginů pro snadné posílání příspěvků z vybraných editorů.

Bronziho blog

Bronzi, Martin Stříbný, SEO, programování – Osobní weblog Martina Stříbného alias Bronziho - moje práce, mé koníčky, můj svět. Na blogu se převážně odborně věnuju novým technologiím, webdesignu, SEO optimalizaci, marketingu, programování a všemu co s webem přímo nebo i nepřímo souvisí.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 0.0952 sekund.