+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koduj.cz - Programování a

Klíčová slova: programovani

E-mail: registrace@koduj.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2008

Popis: Internetové fórum o programování a kódování v různých programovacích jazycích. Vaše programy zde můžete i prodávat a pokud potřebujete, aby někdo něco udělal pro vás, stačí zadat poptávku a čekat kdo se ozve. Jazyky html, java, php, C, atd.

Web: koduj.cz/

Další související informace

Pastebin.cz

pastebin paste programovani – Česká alternativa světově velice populární služby pro sdílení zdrojových kódů. Na rozdíl od podobných zahraničních služeb může uživatel svoje příspěvky po přihlášení spravovat nebo využívat pluginů pro snadné posílání příspěvků z vybraných editorů.

Algoritmy.net

Programování vzory algoritmus struktury – Vše, co potřebujete vědět pro programování efektivních aplikací. Ať se již jedná o algoritmy (grafové, řazení, vyhledávání v textu, matematické), datové struktuty, programovací techniky nebo návrhové vzory.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 0.0730 sekund.