+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kongresové akce

Klíčová slova: konferenční prostory, sály, salonky, ubytování

E-mail: eurocongress@vol.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2008

Popis: Databáze firem, jejichž produkty či služby lze nabídnout organizátorům či pořadatelům kongresových aktivit. Databáze kongresového cestovního ruchu obsahuje prostory využívané ke kongresům, konferencím, školením či seminářům (haly, sály, salónky, učebny aj.), ubytovací služby vhodné pro účastníky firemních akcí a kongresů (hotely a penziony), cateringové společnosti, firmy zabývající se organizací těchto akcí a ostatní služby týkající se kongresového cestovního ruchu za celé území České republiky.

Web: www.kongresoveakce.cz

Další související informace

Hotel Praha - Jedlová

hotel, ubytování, svatební hostiny, firemní akce – Pohodlné ubytování, firemní akce, svatební hostiny, dovolená v centru ski centra v Deštném, ideální podmínky pro lyžaře, snowbordisty, upravované běžecké trasy. Cykloturistika, tenisové kurty, lanový park, jízda na koních s kurzy, zajímavé výlety po okolí, veřejný krytý bazén a sauna nedaleko hotelu.

Katalog stránek

katalog stranek, web katalog, seo, odkazy – Katalog osobních a firemních stránek. Přidejte stránku do našeho katalogu zdarma.Přidáním odkazu do katalogu stránek zlepšíte vaše pozice ve vyhledavačích. Díky zpětným odkazům, které po dokončení registrace do katalogů začnou směřovat na váš web, získáte lepší hodnocení webu ve vyhledávačích.

Kosmetika, potr.doplňky

kosmetika, potr.doplňky, čističe – Potravinové doplňky, kosmetika, čističe do domácnosti, speciální zdravotní kosmetika za velmi výhodné ceny. Využitje sílu přírody ruku v ruce s krásou a zdravím. Využijte příjemné vánoční nákupy v pohodlí Vašeho domova, bez front.

Načítání trvalo 0.0777 sekund.