+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

koordinátor BOZP

Klíčová slova: Bezpečnost práce,požární ochrana, koordinátor BOZP

E-mail: koordinator@dnapo.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2014

Popis: Nabízíme Vám komplexní zajištění služeb na pozici koordinátor BOZP při práci na staveništi. Mimo jiné Vám zpracujeme plán BOZP či vyhotovíme vzor oznámení o zahájení prací na stavbě pro příslušné OIP. Dále Poskytujeme služby v oblasti bezpečnosti práce (BOZP), požární ochrana (PO), životní prostředí, hygiena práce, nejen v oblasti Středočeský, Moravskoslezský kraj, ale i Praha, Brno, Ostrava a celá ČR. Nabízíme zpracování dokumentace a školení BOZP či PO, kontroly regálu, prověrky, audity a kontroly pracoviště, analýzy rizik, kategorizace prací, akreditovaná měření, kontroly na alkohol, požární prohlídky včetně prověrek BOZP. Zavádíme systém OHSAS 18001. Máme kvalifikaci certifikované OZO v prevenci rizik („technik BOZP, bezpečnostní technik“), technika PO („požární technik“) a koordinátora BOZP. Nad rámec běžných školení nabízíme i školení referentů či požárních hlídek nebo preventistů požární ochrany (PO). Dokumentaci zpracováváme komplet včetně řádu skladů, bezpečnostních předpisů, plánu BOZP, požárních řádu, požárních poplachových směrnic či požárních evakuačních plánů. Naším klientům nabízíme možnost využívat organizér lhůt a školení. Disponujeme VŠ vzděláním v oboru a řadou referencí.

Web: www.dnapo.cz/koordinator-bozp-stavby

Další související informace

Bezpečnost práce

bezpečnost práce, požární ochrana, školení – Společnost Ramago.net s.r.o. nabízí služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Provádíme revize elektrických zařízení, zpracování dokumentace BOZP a PO, školení, prodej a instalace únikového značení a bezpečnostních tabulek a dodávky hasicích přístrojů.

Karimex Praha s.r.o.

bezpečnost práce, požární ochrana, školení, identi – Zajištění BOZP i požární ochrany formou pravidelného servisu nebo jen zpracování konkrétní dokumentace, provedení školení bezpečnosti práce, požární ochrany, pro řidiče referentských vozidel. Zajištění BOZP i požární ochrany formou pravidelného servisu nebo jen zpracování konkrétní dokumentace, provedení školení bezpečnosti práce, požární ochrany, pro řidiče referentských vozidel.

Ochrana pred požiarmi

požiarna ochrana, bezpečnosť a ochrana zdravia – Spoločnosť Pyroconsulta, s.r.o. patrí medzi popredných poskytovateľov komplexných služieb v oblasti ochrany pred požiarmi a bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP). Spoločnosť pôsobí na území Slovenskej a Českej republiky, svoje služby poskytuje v slovenskom a anglickom jazyku ako aj prostredníctvom e-learningu.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.