+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lasery

Klíčová slova: lasery,zelený laser 200mW

E-mail: lasery22@voly.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2011

Popis: Přehled laserů, popis laserů a tipy pro nákup laserů. Základní rozdělení podle barvy světla, jejich definice, výhody a nevýhody a taky jejich základní definice. Navštivte náš web, pokud zvažujete koupi laseru a nechcete prohloupit. Zároveň přidán přehled oveřených eshopů

Web: www.lasery.estranky.cz/

Další související informace

Superstar 2009 - Českoslo

superstar 2009, video, chat, články – Stránky Superstar 209 - články, videa, chat, a hodně zajímavostí o této soutěži. Informace o hudební soutěži ČeskoSlovenská SuperStar, tentokrát v mezinárodním podání.

Shoooting laser game

Lasergame, laser game, shoooting, shooot – Shoooting je hra podobná laser game, která je ale rozšířena o internetovou část. Na internetu si každý z hráčů vytvoří vlastní profil s informacemi o své kariéře. Zde také může po zahájení hry sledovat jednotlivé statistiky a celkovou úspěšnost. Shoooting lze hrát kdykoliv a kdekoliv - v exteriéru, v interiéru, ve škole, v práci nebo i ve veřejné dopravě. Shoooting je ideální zábavou pro odreagování či vybití stresu mezi přáteli, známými nebo kolegy z práce. Není potřeba speciální oděv, či vesty a helmy.

Načítání trvalo 1.8659 sekund.