+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LOMP - Váš lokální kompas

Klíčová slova: recenze, zkušenosti, přátelé, podniky, restaurace,

E-mail: info@lomp.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2010

Popis: LOMP Vám umožňuje vkládat, hledat a hodnotit podniky v okolí. Sdílíte své zkušenosti s přáteli nebo můžete nové přátele se stejnými zájmy získat. Najdete zde restaurace, diskotéky, bary, aquaparky apod.

Web: www.lomp.cz

Další související informace

Golden Fish Restaurant, P

restaurace, Plzeň, kulinářský zážitek, speciality – Špičková restaurace & lobby bar nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně, široký výběr vín, snídaně formou švédských stolů, výhodné polední menu, salónky na konference a oslavy, vlastní parkoviště a možnost online rezervace.

Gastroreality Praha

gastro reality Praha, pronájem restaurace, prodej – Inzertní server pro gastronomii a hortelnictví zveřejňuje tématicky zaměřené nabídky a poptávky - pronájmy a prodeje restaurací, hotelů, penzionů, hostinců, heren. Uvádíme též osvědčené kontakty na dodavatele

Hotel Lux v Banskej Bystrici

kotel,lux,ubytování, restaurace, – Hotel Lux Banská Bystrica má už 40 ročnú tradíciu a odvtedy patrí medzi miesta, kde sa stretávajú ľudia z rôznych sfér. Hotel Lux Banská Bystrica sa pre mnohých stal druhým domovom. Hotel Lux ponúka kvalitné personál a osobný prístup k hosťom, ktorí sa vďaka tomu radi vracajú späť.

Načítání trvalo 3.1201 sekund.