+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LOMP - Váš lokální kompas

Klíčová slova: recenze, zkušenosti, přátelé, podniky, restaurace,

E-mail: info@lomp.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2010

Popis: LOMP Vám umožňuje vkládat, hledat a hodnotit podniky v okolí. Sdílíte své zkušenosti s přáteli nebo můžete nové přátele se stejnými zájmy získat. Najdete zde restaurace, diskotéky, bary, aquaparky apod.

Web: www.lomp.cz

Další související informace

Pražské restaurace

Praha, restaurace, restaurant – Vlastníte restauraci v Praze ? Víte o nějaké kterou chcete doporučit ? Přidejte ji zdarma do našeho katalogu restaurací v Praze. Vlastníte restauraci v Praze ? Víte o nějaké kterou chcete doporučit ? Přidejte ji zdarma do našeho katalogu restaurací v Praze.

Recenze-cz

filmy, recenze, upoutávky, odpočinek, zábava – Recenze webu by měla popisovat a hodnotit daný web, popisovat jeho klady ale i jeho zápory. Lze například popsat přínos dané stránky, vysvětlit čím je web unikátní, ale zároveň by se měl web objektivně zhodnotit. Je dobré zmínit, komu je web určen a představit nejdůležitější části webu. Zároveň je však dobré zmínit se i o důležitých prvcích, které na stránkách chybí, ať už se jedná o nějakou informaci, nějakou sekci webu, funkci nebo cokoliv jiného.

Hotel VM Přelouč

hotel, ubytování, restaurace, Přelouč, levné – *** Hotel VM Přelouč - KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V PŘELOUČI ZA PŘÍZNIVOU CENU *** KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V PŘELOUČI ZA PŘÍZNIVOU CENU Hotel V+M patří mezi ty hotely na pardubicku , které nabízí ubytování za příznivou cenu. Hotel je situován v poklidném prostředí poblíž centra Přelouče cca 15 km od Pardubic.

Načítání trvalo 0.0768 sekund.