+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Marco Polo Cafe s.r.o.

Klíčová slova: Talianska káva, káva, distribúcia, zrnková káva

E-mail: info@marcopolocafe.sk

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2012

Popis: Dovážame špičkovú zrnkovú a mletú taliansku kávu Carraro vhodnú na prípravu espressa a iných káv a realizujeme jej distribúciu v Bratislave a okolí pre reštaurácie a firmy. Zaškolíme personál pre prípravu pravého talianskeho espressa.

Web: www.marcopolocafe.sk

Další související informace

A1 caffe - specialisté na

káva, kávovar, kávovary, Jury, Saeco – Prodej kávovarů Jura, Saeco a kávy z vlastní pražírny, která se k Vám dostane vždy zaručeně čerstvá. Navíc za nejlepší cenu na trhu. Zkuste a uvidíte. Zavolejte nám a my Vám poradíme, jaký kovovar si vybrat.

Prodej kávy a čajů

káva, kávovary, náhradní díly, Saeco, Lavazza – Dovážíme a prodáváme kávovary Saeco, v našem obchodě najdete i espressa od jiných výrobců. Nabízíme italskou kávu např. Lavazza, Bazzara a další. Rádi doporučíme vhodný kávovar pro Vaše potřeby. Provádíme také servis kávovarů Saeco.

Káva mládí DXN

káva, čokoláda, Reishi, DXN, Ligzhi káva – Internetový obchod se zdravou stravou a nápoji s výtažkem z houby Ganoderma lucidum, kosmetikou s Ganodermou a potravinovými doplňky firmy DXN Europe. Reishi Gano, Ganocelium – detoxikuje organismus a účinně pomáhá v léčbě a prevenci nádorových a jiných onemocnění. Možnost lukrativního neomezeného finančního příjmu pro spotřebitele. Staňte se členem DXN !

Načítání trvalo 0.0876 sekund.