+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

New Banner-výměna bannerů

Klíčová slova: banner, výměna, výměna bannerů, tvorba bannerů

E-mail: Reznicek41@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2011

Popis: U nás si můžete nechat zdarma umístit banner. Jediná podmínka je, že i vy umístíte náš banner na vaše stránky. Nabízíme i tvorbu bannerů. Stačí se zaregistrovat, napsat do fóra a váš banner bude umístěn na naše stránky.

Web: newbanner.cekuj.net/news.php

Další související informace

Picky Design Tvorba WWW

Tvorba www ,tvorba www aplikací,tvorba bannerů – tvorba www, tvorba www stránek, tvorba www aplikací, tvorba log a logotypů, tvorba flash aplikací a animací

Tvorba logotypu

grafické, studio, praha, tvorba loga, polepy autom – Grafické studio, tvorba www stránek, reklama & PR, servis PC. Naši prioritou je péče a přístup ke klientům, kteří se na nás mohou obrátit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Všechny projekty pro naše klienty jsou řešeny individuálně přímo na míru. Nabízíme profesionální kvalitu za nízké ceny.

Drž se fest

festival, ska, punk, electro, audiovizuální tvorba – Drž se fest je indoorový festival zaměřený na elektronickou i nástrojovou hudbu typu breakbeat, dnb, ska, punk, rock apod. K dispozici je také chillout zóna, která slouží jako výstavní galerie pro umělce, kteří svět vnímají jiným, pohledem. Najdete zde zajímavé prvky umění a zároveň si můžete odpočinout před další náloží hudební produkce.

Načítání trvalo 0.0590 sekund.