+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Originální tričko

Klíčová slova: tričko,tricka,potisk,dárek,oblečení

E-mail: info@originalnitricko.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2009

Popis: Navrhněte si potisk vlastního trička přímo z prohlížeče. K dispozici máte rychlou flashovou aplikaci, v níž jsou dostupné nástroje pro vytvoření a úpravu potisku, přehled podkladů pro potisk a knihovna obrázků. Potisk triček lze v této aplikaci libovolně upravovat: zmenšovat, zvětšovat, otáčet. Můžete kombinovat více fotek, obrázků a textů. Potisk je možné umístit na přední nebo zadní stranu trička.

Web: www.originalnitricko.cz

Další související informace

zetakatalog.info

katalog odkazů;internetový katalog;odkaz do katalo – Najdi u nás vše, co potřebuješ! Náš internetový katalog je denně aktualizovaný, tříděný do několika přehledných kategorií a vyhledávat u nás můžete i pomocí klíčových slov! .

Katalog odkazů

katalog odkazů, internetový katalog, odkaz do kata – Denně aktualizované stránky s velkým množstvím internetových odkazů! Nejpřehlednější katalog internetových odkazů najdete právě u nás! Přidejte svou stránku k nám a nebo najděte oblíbený odkaz na našich stránkách!

usteckykatalog.cz

katalog odkazů, internetový katalog, odkaz do kata – Internetový portál usteckykatalog.cz nabízí uživatelům přehledně tříděný katalog kvalitních internetových odkazů. Dbáme hlavně na zajímavost a funkčnost jednotlivých stránek! Proto u nás najde vše co potřebuje úplně každý.

Načítání trvalo 0.1481 sekund.