+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Originální tričko

Klíčová slova: tričko,tricka,potisk,dárek,oblečení

E-mail: info@originalnitricko.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2009

Popis: Navrhněte si potisk vlastního trička přímo z prohlížeče. K dispozici máte rychlou flashovou aplikaci, v níž jsou dostupné nástroje pro vytvoření a úpravu potisku, přehled podkladů pro potisk a knihovna obrázků. Potisk triček lze v této aplikaci libovolně upravovat: zmenšovat, zvětšovat, otáčet. Můžete kombinovat více fotek, obrázků a textů. Potisk je možné umístit na přední nebo zadní stranu trička.

Web: www.originalnitricko.cz

Další související informace

Katalog půjčoven

keywords – Na www.pujcsi.com Vám najdete přehledně seřazené půjčovny všeho druhu. Autopůjčovny, půjčovny kostýmů, půjčovny DVD, půjčovny nářadí a stavební mechanizace a mnoho dalších. Na www.pujcsi.com si vypůjčíte úplně vše.

usteckykatalog.cz

katalog odkazů, internetový katalog, odkaz do kata – Internetový portál usteckykatalog.cz nabízí uživatelům přehledně tříděný katalog kvalitních internetových odkazů. Dbáme hlavně na zajímavost a funkčnost jednotlivých stránek! Proto u nás najde vše co potřebuje úplně každý.

Katalog obuvi, kosmetiky a oblečení.

Dovolená,katalog,last minute,oblečení – Prohlédněte si katalogy prodejců nábytku, oblečení, obuvi,kosmetiky a dovolené pro rok 2012 na jednom místě. Nenechte si ujít aktuální kolekce oblečení, trendy designu A bydlení . Aktuální online nabídky dovolené a výhodné nabídky first a last minute. Na www.katalogy2012.cz najdete všechny katalogy na jednom místě.

Načítání trvalo 0.0967 sekund.