+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PORTA DESIGN s.r.o.

Klíčová slova: grafický, corporate, design, program design

E-mail: info@portadesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2009

Popis: Grafické studio a komunikační agentura. Logo a firemní design, tiskoviny, internetové prezentace a aplikace a reklamní kampaně. Grafický, corporate, design, program design, identity, logo, logotyp, jednotný, vizuální, styl, výroční, zpráva, firemní, časopis, periodikum, www, stránky, internetová, prezentace, tvorba, reklamní, tiskoviny, leták, kampaně, vizuální komunikace.

Web: www.portadesign.cz

Další související informace

Designpropaganda s.r.o.

design, interier, zidle, nabytek, kartell, fatboy, – Prodej designového nábytku a doplňků. Návrhy interiérů včetně vizualizací a kompletní realizace.

TV-Dnes.cz

televizní program – Televizní program obsahující program pro 36 telvizních stanic s možností nahlížení do archivu vysílání. Program pro stanice jako např. Nova, ČT, Prima, Joj,spoustu sportovních stanic a mnohé další televizní stanice.

Program kin a divadiel

program kin a divadiel, program kin, program divad – Na našej stránke sa môžete dočítať program kín a divadiel vo vašom meste. Ak máte radi divadlá a kiná tak sa vám naša stránka bude určite páčiť a dozviete sa na nej niečo nové. Tak neváhajte a kliknite.

Načítání trvalo 0.0672 sekund.