+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

portál České Budějovice

Klíčová slova: České Budějovice

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2009

Popis: Aktuální informace z regionu České Budějovice, předpověď počasí a kulturní typy. Katalog stránek obchodů, firem, spolků, institucí, restaurací, hudebních klubů a dalších působících na Českobudějovicku.

Web: htp://portal.inzercecb.cz

Další související informace

Penzion Minor

levné ubytování, České Budějovice, penzion, hotel – Minor je název rodinného tříhvězdičkového hotýlku s uzavíratelným parkovištěm pro hosty. V hotelu naleznete příjemné a kvalitní hotelové ubytování se snídaní v klidné části města České Budějovice za přijatelné ceny. Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, SAT-TV, minibarem a Wi - Fi připojením na internet zdarma. Ubytování je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a v jednom apartmá. K hotelu je výhodná dopravní dostupnost. K dispozici Vám bude restaurace, kam si Vás dovolujeme pozvat na speciality kuchyně a výborné budějovické pivo. Recepce je otevřena non-stop. O Vaše pohodlí se postará vstřícný a příjemný personál připravený splnit veškerá přání.

Truhlářství České Budějovice

Truhlářství, Truhlářství České Budějovice – hChcete si pořídit originální nábytek a hledáte truhlářství, které Vám na zakázku vyrobí cokoliv dle Vašich představ? Jste z Českých Budějovic a hledáte truhlářství, které nabízí kvalitní služby za příznivé ceny? Potom jste na správné adrese. ttp://www.truhlarstvi-ceskebudejovice.cz

Hotely České Budějovice

hotely Ceske Budejovice,Ceske Budejovice ubytovani – Hledáte-li kvalitní a levné ubytování mezi hotely v Českých Budějovicích, přijměte nabídku levného ubytování Minor, které se nachází v klidné části města České Budějovice. V okolí hotelů v Českých Budějovicích je spousta historických i kulturních památek. Minor patří mezi levné ubytování a hotely v Českých Budějovicích. Hotely České Budějovice jsou vhodné pro služební cesty a dovolenou. V okolí hotelů v Českých Budějovicích je mnoho cyklistických i turistických tras. Levné ubytování Minor i ostatní hotely ve městě České Budějovice mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí. Hotely České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst. Levné ubytování Minor České Budějovice má více než dvacetiletou tradici a patří mezi první hotely a ubytování ve městě České Budějovice. Je vhodné pro všechny, kteří hledají mezi hotely v Českých Budějovicích kvalitní a levné ubytování. Levné ubytování Minor České Budějovice Vám nabídne pokoje, které jsou rozděleny na kuřácké i nekuřácké. Ubytování Minor patří mezi levné ubytování a hotely v Českých Budějovicích, které jsou vybaveny parkovištěm a restaurací. Klidné a levné ubytování nabízí hotely v okrajových částech města České Budějovice.

Načítání trvalo 1.6114 sekund.