+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Překlady italština

Klíčová slova: překlady italština, úřední překlad italština,

E-mail: info@prekladyitalstina.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2012

Popis: Překlady italština. Tlumočení italština. Úřední překlad do italštiny. Ověřený překlad rodného listu z italštiny. Espres tlumočení Praha. Nabízím překlady z/do italského jazyka a dále pak služby soudního tlumočníka. Provádím ověřené překlady dokladů z italštiny i ověřené překlady dokladů do italštiny. Potřebujete překlad rodného listu do italštiny nebo překlad překlad oddacího listu do češtiny? Obraťte se na mě - jsem zkušený překladatel italštiny a provádím úřední překlady dokladů všech druhů do italštiny. Provádím i běžné překlady a tlumočení do/z italštiny. Můžete si u mě objednat překlad smlouvy do italštiny, překládám také plné moci, zápisy, návody, internetové stránky.Poslední mou zakázkou bylo: tlumočení svatebního obřadu do italštiny v Praze.

Web: www.prekladyitalstina.eu

Další související informace

Online Lingua - mezinárod

korektury, jazyková skripta, ověřené překlady – Poskytujeme překlady, korektury, jazyková skripta, ověřené překlady. Naše překladatelská služba zastává politiku správnosti, odbornosti, důvěrnosti a rychlosti. Specializujeme se na překlady do němčiny.

Překlady němčina

překlady němčina, překlad do němčiny, překlady do – Překlady z/do němčiny. Specializace na nemčinu. Dlouholeté zkušenosti. Tlumočení z/do němčiny. Krátké termíny vyhotovení. Osobní přístup. Množstevní slevy. Vše související s němčinou a překlady němčiny.

Překlady anglického jazyk

překlady angličtiny, překlad anglického jazyka – Překladatelská agentura angličtina Berlitz se překladatelským službám věnuje už více než 130 let. Naši pracovníci procházejí pravidelnými školeními a cerfifikacemi tak, aby Vám byli schopni nabídnout služby na špičkové úrovni. Překládáme z angličtiny i do angličtiny, neomezujeme svou nabídku jen na některé obory a poradíme si i s vysoce odbornými překlady. Zajistíme pro Vás i ověřené soudní a úřední překlady.

Načítání trvalo 0.0658 sekund.