+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Překlady italština

Klíčová slova: překlady italština, úřední překlad italština,

E-mail: info@prekladyitalstina.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2012

Popis: Překlady italština. Tlumočení italština. Úřední překlad do italštiny. Ověřený překlad rodného listu z italštiny. Espres tlumočení Praha. Nabízím překlady z/do italského jazyka a dále pak služby soudního tlumočníka. Provádím ověřené překlady dokladů z italštiny i ověřené překlady dokladů do italštiny. Potřebujete překlad rodného listu do italštiny nebo překlad překlad oddacího listu do češtiny? Obraťte se na mě - jsem zkušený překladatel italštiny a provádím úřední překlady dokladů všech druhů do italštiny. Provádím i běžné překlady a tlumočení do/z italštiny. Můžete si u mě objednat překlad smlouvy do italštiny, překládám také plné moci, zápisy, návody, internetové stránky.Poslední mou zakázkou bylo: tlumočení svatebního obřadu do italštiny v Praze.

Web: www.prekladyitalstina.eu

Další související informace

Překlady angličtina

překlady angličtina, překlad do angličtiny, překla – Kompletní servis služeb překladů z angličtiny do češtiny a obráceně. Specializujeme se jen na jednu jazykovou kombinaci angličtina-čeština, čeština-angličtina. Technika, právo, obchod, finance... Kvalitní a profesionální překlady za jedinečné ceny!

Překlady do němčiny kvalitně

překlady němčina, překlady do němčiny, překlad do – Překlady z němčiny a do němčiny všeho druhu, včetně odborných překladů a překladů se soudním ověřením. Expresní termíny a výhodné ceny, kalkulace ceny zdarma. Nabídka simultánního i konsekutivního tlumočení. Normostrana od 210,-Kč.

Překlady německého jazyka

překlady němčiny, překlad německého jazyka – Jazyková škola Berlitz nabízí jak překlady do němčiny a z němčiny, tak komplexní nabídku našich překladatelů. Překladatelská agentura němčina poskytuje kompletní servis v překladech mezi oběma jazyky. Naši překladatelé a tlumočníci jsou němečtí rodilí mluvčí, anebo vysokoškolsky vzdělaní odborníci na německý jazyk, bravurně ovládající oba jazyky.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.