+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Přímý odkup nemovitosti

Klíčová slova: odkup nemovitosti,výkup nemovitosti za hotové

E-mail: odkazy@ppip.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2012

Popis: Přímý odkup vaší nemovitosti z Královéhradeckého kraje a řešení složitých finančních situací nabízí společnost Parcels & Property Investment s r.o. disponující vlastním kapitálem.Rychle, bezpečně a diskrétně.

Web: www.odkup-nemovitosti.eu

Další související informace

Vyberte si vhodný účes

ceny za kadeřnické služby,výběr kadeřníka a kadeřn – Při první návštěvě nového kadeřnického salonu většinou netušíme,co nás čeká.Zda bude náš kadeřník milý a šikovný a zda nezaplatíme přemrštěnou cenu za poskytnuté služby.Až po první návštěvě se rozhodujeme,zda salon navštívíme i vícekrát.

Udělám za Vás.

Udělám za Vás. – Hodinový manžel Ostrava V každé domácnosti se čas od času, vyskytne celá řada problémů, které Vám pomůžu vyřešit. Vyměním záclony, pověsím obrazy, rozsvítím lustry. Vymaluji Vám chodbu nebo poryji zahrádku. Vyčistím bazén nebo smontuji nábytek. Vyměním zámek u dveří nebo spravím sekačku. Posekám zahradu nebo spravím pejskovi boudu. Uvařím a upeču nebo přivezu Váš velký nákup. Umyji okna a vyluxuji nebo vyklepu koberce. Vyměním kapající kohoutek nebo seřídím okna. Přilepím kachličku nebo položím plovoucí podlahu. Vyrobím skříňku nebo .... Stačí říct, co si budete přát! Poskytuji tyto služby Zahradnické práce a práce v okolí domu Zednické a obkladačské práce Truhlářské práce Instalatérské práce Malířské a lakýrnické práce Elektrotechnické a drobné IT práce Hlídání Práce v domácnosti Opravy a rekonstrukce v domácnosti Dopravní a přepravní služby www.hodinovy-manzel-ostrava.cz lku@volny.cz tel.+420 733 192 052 +420 774 107 396

Penzion Za radnicí v Rýmařově

Penzion Za radnicí ,ubytování v Rýmařově – Ubytovací penzion přímo v centru města. Ubytování v bytě 1+kk, s vlastním sociálním zařízením, TV, vybavená kuchyňka, hrazené parkování. Cena za 1 osobu na noc Kč 290,- děti do 5 let zdarma.Možnost zapůjčení sportovních potřeb- kola, kolečkové brusle, lyže snowboardy... - Široké možnosti rekreačního využití .• v místě jsou udržované běžecké tratě a pro sjezdové lyžování jsou nedaleko lyžařské vleky. • značené turistické a cyklistické tratě.

Načítání trvalo 0.0754 sekund.