+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sms-za

Klíčová slova: smsky, básničky, komunikace, spojení, kontakt

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2010

Popis: Technologickým nástupcem SMS jsou zprávy MMS, které umožňují posílat i multimediální obsah. Pomocí SMS je také možné podpořit charitu či jinou veřejně prospěšnou aktivitu. Pro tento typ SMS je v ČR používán termín Dárcovská SMS – DMS.

Web: www.sms-za.cz

Další související informace

Software magazín

programy, internet, komunikace, IT, software, icq – Magazín o nových trendech v oblasti internetu, technologií a programech. Magazín obsahuje odborné články s recenzemi programů a webových služeb. Veškeré informace ze světa informačních technologií, které Vás zajímají.

Call Centrum - komunikace

Call centrum, propagace, komunikace, kontakt – Call Centrum vám umožní efektivně komunikovat se zákazníky. Call Centrum Brno zajistí telefonní kontakt s klienty, propagaci a prodej služeb a výrobků i příjem reklamací a dotazů. Využijte služeb profesionálního Call Centra!

Icq-online

icq, chatovací programy, komunikace, klienti, apli – Licq je svobodný software-klon originálního ICQ klienta. Licq běží na Linuxu a jiných Unix systémech. Nejnovější verze podporují ICQ/AIM a MSN.Licq má mnoho vlastností, je například schopen zakódovat zprávu za použití SSL při komunikaci s kontaktem, který používá Licq, mICQ nebo SIM.

Načítání trvalo 0.0750 sekund.