+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební agentura THALIA

Klíčová slova: svatba, oslava, prezentace, svatba na hradě,

E-mail: agenturathalia@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2011

Popis: Zajišťujeme a pořádáme svatby, rodinné i firemní oslavy, prezentace, akce. Poradenství Půjčovna dekorací Bez ohledu na to, o jakou akci se jedná, pomáháme vám vytvořit krásnou a správnou atmosféru pro každou příležitost.

Web: www.agenturathalia.cz

Další související informace

DJ Velek

DJ na vaši svatbu, karaoke, svatba – Zajišťuji tyto služby: hudba na vaši svatbu, DJ, karaoke, zvuk, světelné efekty na svatbu, firemní večírek, maturitní ples, nebo jinou oslavu.Pokud hledáte hudbu na vaši oslavu, svatbu, nebo firemní večírek, obraťte se na mne.

Hotel Na Zámečku

Hotel Na Záměčku, hotel, svatba, svatba na zámku – Hotel na zámečku nabízí ubytování v Praze v klidné a romantické atmosféře. Zámeček se rozprostírá v malebném parku pražské části Uhřiněves, lehce dostupné z centra i z letiště. Dvoupodlažní zámecký hotel nabízí ubytování ve dvanácti stylově vybavenými pokoji. Můžete si vybírat z pokojů standardních, dobových, zařízených historickým antickým nábytkem a prostorných apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnami se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, TV a internetovými přípojkami (WIFI).

PROSTAVBY, a.s.

Stavby na klíč, sportovní stavby, výstavba hřišť – Komplexní dodávky pozemních staveb na klíč. Veškeré zemní práce, výstavba zpevněných ploch, chodníků a komunikací,inž. sítí. Specialista na sportovní stavby. Víceúčelová, fotbalová a tenisová hřiště.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.