+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební agentura THALIA

Klíčová slova: svatba, oslava, prezentace, svatba na hradě,

E-mail: agenturathalia@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2011

Popis: Zajišťujeme a pořádáme svatby, rodinné i firemní oslavy, prezentace, akce. Poradenství Půjčovna dekorací Bez ohledu na to, o jakou akci se jedná, pomáháme vám vytvořit krásnou a správnou atmosféru pro každou příležitost.

Web: www.agenturathalia.cz

Další související informace

Svatba na zámku Zbiroh

wedding chateau, chateau wedding, svatba na zámku, – Váš hrad a zámek pro svatbu snů, zámecká svatba na Chateau Zbiroh, skvostné a přesto dostupné místo pro Váš svatební den. Svatební obřad v kapli nebo pod širým nebem, svatební hostina na zámku. Svatební noc ve věži, svatba na klíč bez stresů a přesunů.

DJ Velek

DJ na vaši svatbu, karaoke, svatba – Zajišťuji tyto služby: hudba na vaši svatbu, DJ, karaoke, zvuk, světelné efekty na svatbu, firemní večírek, maturitní ples, nebo jinou oslavu.Pokud hledáte hudbu na vaši oslavu, svatbu, nebo firemní večírek, obraťte se na mne.

Natáčení svatebního videa

kameraman, oslava, svatba, svatební, video, prima – Nabízíme natáčení svatebního videa, oslav, reklam, videoklipů, reportáží, upoutávek, prezentací, plesů, tanečních kurzů aj. akcí. Natáčíme především na Jížní Moravě a to konkrétně u města Uherské Hradiště.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.