+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Taxi - seznam taxislužeb

Klíčová slova: Taxi, taxi služby, taxi praha, taxi brno, levné ta

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2012

Popis: Seznam Taxi služeb v ČR přehledně rozdělen dle krajů a okresů. Drink Taxi, osobní přeprava, dodávková přeprava, mikrobusy a transfery z letišť. Hodnocení, slevy na taxi online. Lévné taxi ve Vaem městě.

Web: www.tago.cz/

Další související informace

Taxi Komfort

taxi, taxi komfort, taxi bohumín, taxi havířov – Komfort TAXI zajistí Vaši přepravu pohodlně a bezpečně. Bezpečnost našich vozů, ale zejména klientů, zajišťuje moderní GPRS technika ve vozech. Přeprava zahraniční klientely z letiště Ostrava Mošnov je za standartní nezvýšené ceny. Vaši objednávku pro hosty či klienty vyřídíme i e-mailem. Odvezeme i váš vůz (drink servis). Bezhotovostní platby pro firemní zákazníky.

Odvoz vozu - yourcars

odvoz vozu Praha, převoz vozu, drink taxi Praha, – yourcars - zprostředkovává službu odvoz Vašeho vozu - drink taxi.Váš vůz přepravíme z oslav, večírků, nebo i bez Vaší účasti do a ze servisu . Služba zahrnuje bezpečný odvoz Vašeho vozu jakékoliv značky do Vámi určeného místa. Předností naší společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost v oboru.

Taxi Brno - Taxi Impuls

taxi Brno, taxislužba v Brně, osobní přeprava osob – Společnost Taxi Impuls se podílela na zavedení taxi stanovišť a taxi stanovišť se správcem. V Brně jsou dvě, kde na Vás čekají pouze taxíky společnosti Taxi Impuls: Šilingrovo a Mendlovo náměstí. Taxi v Brně - to je Taxi Impuls.

Načítání trvalo 0.0522 sekund.