+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Taxi - seznam taxislužeb

Klíčová slova: Taxi, taxi služby, taxi praha, taxi brno, levné ta

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2012

Popis: Seznam Taxi služeb v ČR přehledně rozdělen dle krajů a okresů. Drink Taxi, osobní přeprava, dodávková přeprava, mikrobusy a transfery z letišť. Hodnocení, slevy na taxi online. Lévné taxi ve Vaem městě.

Web: www.tago.cz/

Další související informace

Taxi elefant

taxi, taxi karviná, taxi havířov,taxi český těšín – SLUŽBY Taxislužba v rámci Karviné,Havířova,Českém Těšíně, České republiky i do zahraničí.Více než 40 našich stříbrných klimatizovaných taxíků převážně značky Škoda Superb jsou připraveny pro Vás 24hod denně.Odvoz Vašeho vozu domů (drinkservis).Zprostředkování nákladní dopravy.Okamžité vyhledání nejbližšího vozu počítačem.Oznámení přibližné ceny jízdy předem.Přistavení vozu v Karviné 800 105 106, Havířově 800 135 136, Českém Těšíně 800 151 151 zdarma

Taxi Tábor nonstop

taxi tabor, nonstop taxi, Tábor taxi, taxi Tábor – Přeprava osob a zásilek v rámci EU. Trvale nízké ceny. Nonstop příjem objednávek. Možno přistavit až 4 vozy současně. Možnost přistavení taxi pro 6 osob. Převoz vašeho vozu - drink servis. Kurýrní služba. Možnost využití tažného zařízení. Možnost připojení notebooku. Reprodukce hudby z vašich přehrávačů. Tmavá autoskla pro větší soukromí. GPS navigace pro přesné plánování tras. Autosedačka pro děti od 4 do 11 let. Dětská autosedačka pro děti do 4 let. Smluvní ceny. Možnost vystavení faktury pro firmy. Možnost pronájmu reklamní plochy taxi.

Taxi letiště Praha Ruzyně

taxi, taxi ruzyně, taxi praha, přeprava na letiště – Nabízíme nejlevnější smluvní přepravu osob na letiště Ruzyně Praha, dále přepravu osob po České republice a vybraných zemí EU bezpečně a vysokým komfortem v nekuřáckých vozech. Taxi po Praze a okolí za rozumné ceny, přeprava zásilek.

Načítání trvalo 0.0878 sekund.