+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Taxi H.A.D.

Klíčová slova: taxislužba, taxi

E-mail: taxihad@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2008

Popis: Pražská taxislužba zabývající se náborem taxikářů. Zajišťujeme školení taxikářů, pomůžeme s přípravou na zkoušky řidiče taxislužby.Zajistíme školení u vybraného typu dispečinku a vyškolíme v ovládání pracovního měřidla (v případě smluvní přepravy osob) nebo taxametru (v případě taxislužby)

Web: www.taxi-taxi.cz

Další související informace

Váš osobní řidič

taxislužba – Jsem zde pro Vás, abych Vám poskytl komfortní služby v oblasti přepravy, ať již cestujete pracovně, za zábavou či jen tak z místa na místo. Vycházím vstříc všem potřebám a přáním svých klientů, flexibilita a pružnost mi rozhodně není cizí vlastností. Samozřejmostí pro mne je také slušný vzhled a vystupování. Chcete-li cestou např. na jednání či do zaměstnání pracovat, číst noviny, telefonovat jsem schopen Vám zaručit, že nebudete rušeni mou přítomností a všetečnými otázkami. Na přání klienta jsem schopen přistavit vozidlo v civilní verzi, popř. označeno logem Vaší firmy (hotelu, restaurace, společnosti atd.) Pokud si mne chcete vyzkoušet je Vám k dispozici moje služba 24 hodin denně.

zetakatalog.info

katalog odkazů;internetový katalog;odkaz do katalo – Najdi u nás vše, co potřebuješ! Náš internetový katalog je denně aktualizovaný, tříděný do několika přehledných kategorií a vyhledávat u nás můžete i pomocí klíčových slov! .

Katalog půjčoven

keywords – Na www.pujcsi.com Vám najdete přehledně seřazené půjčovny všeho druhu. Autopůjčovny, půjčovny kostýmů, půjčovny DVD, půjčovny nářadí a stavební mechanizace a mnoho dalších. Na www.pujcsi.com si vypůjčíte úplně vše.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.