+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Taxi H.A.D.

Klíčová slova: taxislužba, taxi

E-mail: taxihad@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2008

Popis: Pražská taxislužba zabývající se náborem taxikářů. Zajišťujeme školení taxikářů, pomůžeme s přípravou na zkoušky řidiče taxislužby.Zajistíme školení u vybraného typu dispečinku a vyškolíme v ovládání pracovního měřidla (v případě smluvní přepravy osob) nebo taxametru (v případě taxislužby)

Web: www.taxi-taxi.cz

Další související informace

Váš osobní řidič

taxislužba – Jsem zde pro Vás, abych Vám poskytl komfortní služby v oblasti přepravy, ať již cestujete pracovně, za zábavou či jen tak z místa na místo. Vycházím vstříc všem potřebám a přáním svých klientů, flexibilita a pružnost mi rozhodně není cizí vlastností. Samozřejmostí pro mne je také slušný vzhled a vystupování. Chcete-li cestou např. na jednání či do zaměstnání pracovat, číst noviny, telefonovat jsem schopen Vám zaručit, že nebudete rušeni mou přítomností a všetečnými otázkami. Na přání klienta jsem schopen přistavit vozidlo v civilní verzi, popř. označeno logem Vaší firmy (hotelu, restaurace, společnosti atd.) Pokud si mne chcete vyzkoušet je Vám k dispozici moje služba 24 hodin denně.

Kosmetika, potr.doplňky

kosmetika, potr.doplňky, čističe – Potravinové doplňky, kosmetika, čističe do domácnosti, speciální zdravotní kosmetika za velmi výhodné ceny. Využitje sílu přírody ruku v ruce s krásou a zdravím. Využijte příjemné vánoční nákupy v pohodlí Vašeho domova, bez front.

Můj katalog katalog odkazů

odkaz, odkazy, katalog, katalogy, můj, SEO – Chcete mít lepší SEO? Tak to tedy neváhejte a zaregistrujte svoje stránky do našeho katalogu Můj katalog, který vám zajistí lepší pozice ve vyhledávačích. Chcete mít lepší SEO? Tak to tedy neváhejte a zaregistrujte svoje stránky do našeho katalogu Můj katalog, který vám zajistí lepší pozice ve vyhledávačích. Chcete mít lepší SEO? Tak to tedy neváhejte a zaregistrujte svoje stránky do našeho katalogu Můj katalog, který vám zajistí lepší pozice ve vyhledávačích.

Načítání trvalo 0.0634 sekund.