+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Thajské masáže Praha

Klíčová slova: thajská masáž, thajské masáže, namjai, relaxační

E-mail: namjai@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ledna 2014

Popis: Kvalitní thajská masáž od profesionálních thajských masérek přímo v Praze. Dopřejte si maximální relaxaci a vyberte si z mnoha druhů nabízených thajských masáží. Firma Namjai je garancí profesionálního přístupu.

Web: www.namjai.cz

Další související informace

Masáže šíje - informace

masáž, masáže, šíje, ztuhlost, příčina, projev – Podrobné informace o masážích šíje. Dozvíte se o příčinách a projevech ztuhlosti šíje. Jsou tu popsány účinky masáže a podrobně doporučovaný postup. Tento postup může být rozdílný v závislosti na přístupu maséra, který zpravidla přistupuje ke klientu na základě jeho momentálního stavu.

Thajské masáže Praha

thajské masáže, thajské masáže Praha – Thajské masáže Praha - Golden Kinnaree. Tradiční thajská masáž v Praze prováděná rodilými thajskými masérkami. Masážní salon nabízí dárkové poukazy na celkové masáže, masáž chodidel, olejové masáže, masáž hlavy a obličeje a další typy masáží, a také možnost objednávky thajské masáže k Vám domů. Kompletní nabídku thajských masáží naleznete na našich webových stránkách www.goldenkinnaree.cz.

MasážeNitra.sk

masáž, masáže, Nitra, masáže Nitra, masáže v Nitre – Poskytujem klasickú masáž v meste Nitra. Ak ste z Nitry alebo blízkeho okolia, prídem aj k Vám. Ponúkam najlepšie ceny klasických masáží v okolí. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.masazenitra.sk

Načítání trvalo 0.0606 sekund.