+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Torrent-CZ

Klíčová slova: torrenty, aplikace, stahování, programy, prohlížeč

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2011

Popis: Torrent je malý soubor s příponou .torrent, který obsahuje všechny potřebné informace ke stažení toho, pro co byl torrent stvořen. To znamená že obsahuje názvy souborů, jejich velikosti, odkud stahovat atd.

Web: www.torrent-cz.cz

Další související informace

Webové stránky a internet

www, webové stránky, internetové aplikace, eshop – Kromě klasických webových stránek nabízíme také dynamické aplikace, kterými jsou internetové obchody, vhledávací a informační portály. Umíme dobře pracovat se všemi online platebními systémi. Našim cílem je spokojený zákazník.

Unity 3D

webdesign, aplikace, technologie, – Technologie Unity je multiplatformní nástroj, umožňující vytvářet aplikace, fungující v běžném prohlížeči po instalaci zásuvného modulu (pluginu), podobně jako to dělá dnes běžně rozšířený Adobe Flash. Výhodou Unity 3D je především možnost vytvářet velmi komplikovaná grafická řešení, s využitím stejných technologií, jako běžné moderní desktopové hry pro Windows či konzole typu Nintendo Wii. Další obrovskou výhodou je podpora multiplayer módu, takže nyní ani jednoduché hry již nejsou omezeny pouze pro jednoho hráče, ale je možné po síti soupeřit s ostatními spoluhráči. Aplikace se však neomezují pouze na webové prohlížeče, ale snadno je zprovozníme na mobilním telefonu iPhone či herní konzoli Nintendo Wii.

Android Fórum

Android, Systém, aplikace, Novinky, Diskuze – Webové stránky pro všechny příznivce android systému – novinky ze světa android, diskuze, recenze, návody, aplikace pro android, ke stažení, inzerce zdarma, tablety, mobily, software, hardware, herní zařízení…

Načítání trvalo 0.0603 sekund.