+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Turistický průvodce

Klíčová slova: turistický průvodce, šerpa

E-mail: marek.pospech@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2009

Popis: Turistický průvodce - úvod. Mapa jako turistický průvodce. Automapa jako turistický průvodce. Šerpa jako turistický průvodce. Turistický průvodce po Čechách. Turistický průvodce - úvod. Mapa jako turistický průvodce. Automapa jako turistický průvodce. Šerpa jako turistický průvodce. Turistický průvodce po Čechách.

Web: www.turistickypruvodce.info/

Další související informace

Hras - společenské hry

herní poradna, herní průvodce, hlavolam, hlavolamy – Prodáváme společenské hry a hlavolamy. Carcassonne, Osadníci z Katanu, Ježek v kleci, Rubik, Tantrix, drátěné a kovové hlavolamy. Poradenství, každý týden novinky, dovoz na přání, logické,dětské hry pro nadané děti, netradiční dárky.

Vybavení muzea

audio průvodce, fogscreen, dreamoc, projekce – Projekt Vybavení-Muzea.cz je určen především provozovatelům a pracovníkům muzeí a galerií. Cílem je jednoduše a přehledně informovat o speciálních produktech pro zatraktivnění expozice. V nabídce naleznete audiovizuální technologie - audio průvodce, holografická projekce, FogScreen, Dreamoc, směrový zvuk, interaktivní aplikace.

English Speaking Driver

okružní jízda, průvodce, řidič, anglicky mluvící – Proč platit za řidiče a průvodce, tedy za dvě osoby současně? Tuto službu vám zajistím osobně, průvodcuji a řídím auto nebo minibus. Ušetřete za druhou osobu, plaťte jen jednou! Ráda vám ukážu to nejzajímavější z Prahy nebo krásná místa v naší republice.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.