+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

váhy Radwag

Klíčová slova: váhy a važná zařízení

E-mail: admin@vahy-radwag.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2009

Popis: Firma Váhy-RADWAG je dodavatelem kvalitních vah a vážících systémů do všech průmyslových odvětví, obchodů, pro laboratoře, lékárny, nemocnice, zlatnictví, sklady, kanceláře. Široký sortiment vah od polského výrobce RADWAG. Laboratorní, Analytické, Přesné, Zlatnické, Lékarenské, Sušící, Počítací, Průmyslové, Čtyřsnímačové můstkové, Paletové, Visuté, Nemocniční, Indikátory. Všechny výrobky RADWAG jsou vyráběny ve shodě s normou ISO 9001:2000

Web: www.vahy-radwag.cz

Další související informace

Penzion a restaurace U Tkadlen v Jindřichově Hradci

Penzion a restaurace U Tkadlen, ubytování v – Penzion u Tkadlen se nachází ve středověkých koželužských domech v romantickém prostředí podhradí jindřichohradeckého zámku na břehu řeky Nežárky.Penzion u Tkadlen poskytuje ubytování v 1 až 4 lůžkových pokojích o celkové kapacitě 61 lůžek. Součástí nabídky je i mezinárodně rozšířený systém ubytování Youth Hosteling. Naši hosté mohou zdarma využívat parkoviště v uzavřeném areálu. Pro rekreaci a sportovní vyžití je k dispozici půjčovna kol a lodiček.

PR a tiskové zprávy

PR a tiskové zprávy – Máte novou tiskovou zprávu? Jednoduše a rychle ji přidejte na náš propagační web a oslovte potenciální nové návštěvníky.

Dovoz áut zo zahraničia

dovoz áut, výkup a predaj vozidiel, poistenie – Zaoberáme sa individuálnym dovozom áut zo zahraničia, výkupom a predajom ojazdených vozidiel, predajom autodielov, leasingom, poistením, čistením klimatizácií ozónom a ručným čistením interiéru vozidiel.

Načítání trvalo 0.0783 sekund.