+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

váhy Radwag

Klíčová slova: váhy a važná zařízení

E-mail: admin@vahy-radwag.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2009

Popis: Firma Váhy-RADWAG je dodavatelem kvalitních vah a vážících systémů do všech průmyslových odvětví, obchodů, pro laboratoře, lékárny, nemocnice, zlatnictví, sklady, kanceláře. Široký sortiment vah od polského výrobce RADWAG. Laboratorní, Analytické, Přesné, Zlatnické, Lékarenské, Sušící, Počítací, Průmyslové, Čtyřsnímačové můstkové, Paletové, Visuté, Nemocniční, Indikátory. Všechny výrobky RADWAG jsou vyráběny ve shodě s normou ISO 9001:2000

Web: www.vahy-radwag.cz

Další související informace

Mikrometry

měřící zařízení a přístroje Brno, posuvné měřítka, – Naše společnost nabízí kvalitní měřící techniku, přístroje a systémy za velmi příznivé ceny. V naší nabídce naleznete mikrometry, dutinoměry, úchylkoměry, úhloměry, posuvná měřítka a další důležité produkty v oblasti měřící techniky.

Chaty a chalupy s bazénem

chaty a chalupy, chaty a chalupy k pronajmutí, cha – Prezentujeme chaty a chalupy pro každou příležitost. Všechny objekty jsou v katalogu přehledně řazeny dle regionálního rozdělení České Republiky. Chaty a chalupy můžete vyhledávat podle Vámi zadaných parametrů.

Rekreační zařízení NOVÝ DVŮR v Hostech

Rekreační zařízení NOVÝ DVŮR,ubytování v Hostech – Rekreační zařízení Nový Dvůr je pro svoji ideální polohu v malebném a klidném údolí na soutoku řek Lužnice a Vltavy.Hotel nabízí 36 pokojůů od dvoulůžkových až po čtyřlůžkové s možností ubytování v hlavní budově nebo přistavené budově. Vlastní sociály, televize a wifi jsou samozřejmostí. Restaurace servíruje českou kuchyni a výborné novodvorské speciality.Resort nabízí kvalitní ubytovací služby s TV a s možností aktivního vyžití na tenisových kurtech, plážovém volejbalu, nohejbalu, minigolfu, jízdě na kole a loďkách. Nový Dvůr má v okolí dostatečné množství pěších a cyklostezek.

Načítání trvalo 2.1596 sekund.