+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Váš osobní řidič

Klíčová slova: osobní řidič, luxusní taxislužba, limuzína pronáje

E-mail: zocher@vasosobniridic.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2010

Popis: Váš osobní řidič Vám zajišťuje luxusní osobní přepravu limuzínou s řidičem. Nabízíme Vám, Vašim blízkým i obchodním partnerům pohodlí přepravy s osobním řidičem. Naše luxusní taxislužba Vám samozřejmě účtuje všechny položky jasně bez dalších úprav.

Web: www.vas-osobni-ridic.cz

Další související informace

Taxi H.A.D.

taxislužba, taxi – Pražská taxislužba zabývající se náborem taxikářů. Zajišťujeme školení taxikářů, pomůžeme s přípravou na zkoušky řidiče taxislužby.Zajistíme školení u vybraného typu dispečinku a vyškolíme v ovládání pracovního měřidla (v případě smluvní přepravy osob) nebo taxametru (v případě taxislužby)

Hotel v Praze - Ambassador

hotely v praze, hotel Ambassador, luxusní hotel – Ubytování v centru Prahy, přímo na Václavském náměstí Hotel Ambassador Zlatá Husa je luxusní hotel, který se nachází v Praze přímo na Václavském náměstí. Poskytuje ubytování ve vkusně zařízených pokojích.

Oddlužení od 1.1.2014

oddlužení fyzických osob, osobní bankrot – O oddlužení může nově požádat i právnická osoba, která podle zákona není považována za podnikatele a současně nemá dluhy z podnikání. K dalším změnám došlo v rozhodování.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.