+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vyklízení, stěhování, od

Klíčová slova: Vyklízení, stěhování, odvoz sutí

E-mail: adlux@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2011

Popis: Vyklízíme nemovitosti, půdy, sklepy, zahrady, objekty z pozůstalosti, dědictví atp. Odvezeme a vyklidíme jakékoliv harampádí, klumprty - malé i objemné, sutě, zeminu atp. Dále pro Vás nabízíme: ekologická likvidace vozidel i s odtahem autovraku zdarma

Web: www.vyklizeniaodvoz.cz

Další související informace

Odvoz odpadu Praha a okol

Odvoz odpadu a suti Praha – Odvoz odpadu, suti Praha a okolí, vyklízecí a bourací práce. Kontejnerová přeprava, přeprava nadměrných nákladů a zboží.

Odborné stěhování

stěhování, autodoprava, vyklízení, autodoprava – Naše společnost se zabývá stěhováním bytů a kanceláří, transportem těžkých břemen (trezorů a klavírů), vyklízením nemovitostí (včetně likvidace odpadů) a autodopravou. Dále zajišťujeme malířské práce a popřípadě také montáže nábytku.

Stěhování Praha - Koch

stěhování, vyklízení, Praha,stěhování těžkých břem – Profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří, obchodů a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení pozůstalostí, bytů a kanceláří s likvidací odpadu.Stěhování těžkých břemen a předmětů, trezorů, klavírů, pián, pianin, serverů, bankomatů a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při stěhování.

Načítání trvalo 2.4686 sekund.