+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vyklízení, stěhování, od

Klíčová slova: Vyklízení, stěhování, odvoz sutí

E-mail: adlux@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2011

Popis: Vyklízíme nemovitosti, půdy, sklepy, zahrady, objekty z pozůstalosti, dědictví atp. Odvezeme a vyklidíme jakékoliv harampádí, klumprty - malé i objemné, sutě, zeminu atp. Dále pro Vás nabízíme: ekologická likvidace vozidel i s odtahem autovraku zdarma

Web: www.vyklizeniaodvoz.cz

Další související informace

Stěhování, Vyklízení Brno

stěhování, vyklízení, autodoprava, stěhování brno – Stěhování domácností. Stěhování firem, úřadů a institucí. Stěhování a manipulace těžkými břemeny (dílenské stroje, trezory, klavíry, bankomaty atd.). Vyklízení prostor s likvidací odpadu. Vyklízení a likvidace pozůstalosti. Autodoprava skříňovými vozy, vnitrostátní a mezinárodní. Ruční nakládka i vykládka kamionů, vagonů a kontejnerů.Stěhovací služby - nejen Brno, ale celá ČR a EU - vždy levně a s pojištěním.

TRUMF služby s.r.o.

Stěhování, stěhování praha, vyklízení, skladování – Zabýváme se stěhováním bytů, kanceláří a firem. Vyklízíme sklepy, půdy i pozůstalosti a skladujeme nábytek, těžká břemena apod. Vlastníme stěhovací vozi o rozměrech od 10m3 až po 36m3. Máme uzavřené pojištění proti případnému poškození.

Stěhování Plzeň

stěhování, vyklízení, výkup, zdarma, odvoz,doprava – Stěhování a vyklízení bytů, kanceláři, domů atd. sedm dní v týdnů, 24 hodin denně. Objednávejte či posílejte dotazy kdykoliv. Svátky, patra či víkendy ZDARMA. Výkup nábytku a elektroniky vyplácíme hotově na ruku. Celá ČR.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.