+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Webináře a online školení

Klíčová slova: webináře on-line školení

E-mail: michal.martoch@idealine.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. srpna 2009

Popis: Pořádejte vlastní webináře. Ušetřete náklady a oslovte stovky lidí z celé ČR. Poskytneme vám komplexní služby - školení a konzultace, pronájem školícícho systému, vytvoření obsahu webináře, propagace, organizace a získání zpětné vazby, videonahrávka

Web: www.webinare.cz

Další související informace

Překlady do ruštiny a ukrajinštiny. Tvorba www stránek.

překlady ruština ukrajinština www stránky on-line – Překlady do ruštiny a ukrajinštiny. Překlady www stránek. Přidání (registrace) odkazu do vyhledávačů a katalogů Ruska a Ukrajiny. Překlad Vašeho inzerátu a jeho rozeslání na stovky pečlivě prověřených inzertních portálů. Tvorba www stránek.

Servis pro výškové práce.

školení výškové práce,revize OOPP, NV362/2005,BOZP – Servis pro výškové práce : prodej OOPP /postroje, slaňovací prostředky, karabiny atd./, záruční a pozáruční servis OOPP, autorizované periodické prohlídky OOPP, školení bezpečného používání OOPP, bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení OOPP s ohledem na Vaši pracovní specializaci. Neváhejte se na nás obrátit ! Veškeré zboží uvedené v tomto internetovém katalogu lze také osobně zakoupit v prodejním skladu v Tisé, Tisá 302, 40336. Ve stejném místě si lze bezplatně zapůjčit prodávané zboží k praktickému vyzkoušení.

klikni a je po nudě

on-line hry,hry zdarma,herní portál,svět her,... – Spusty on-line her,které si u nás můžete zahrát.Každým dnem je na stránce neuvěřitelné množství nových her k dispozici.Web je teprve na začátku a tak chvilku bude trvat,než bude zase v plné síle.Těšíme se na Vaší návštěvu :)

Načítání trvalo 0.0842 sekund.