+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

www.konopshop.cz

Klíčová slova: konopná mast,konopný olej,konopí,semínka konopí,

E-mail: 60341031@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2013

Popis: Specializovaný prodej konopných výrobků jako je konopná mast, konopný olej, literatura, oděvy z konopí, konopné potraviny a potřeb pro pěstitele.........................................................

Web: www.konopshop.cz

Další související informace

Konopí je lék

konopí, marihuana, lék – Jsem dobrovolným spolkem občanů se zájmem o plnění poslání odborné společnosti Konopí je lék, o.s. Od roku 2008 jsme jedinou českým státem registrovanou společností s oprávněním k zacházení s léčivým konopím.

Jak pěstovat Indoor

Kníha o konopí, kniha o marihuaně – Jak pěstovat Indoor – kniha o pěstování konopí doma, pod lampou. Získejte informace o tom, jak se pěstuje konopí a marihuana. Nová kniha v češtině. 341 stran plných dobrých rad pro začínající i zkušené growery. V knize o pěstování indoor najdete – jak sestavit pěstírnu krok za krokem, přehledný popis pěstebních systémů, podrobné informace o osvětlení, zavlažování a ventilaci. Navíc se dozvíte, jak vyřešit možné problémy a spoustu zajímavých věcí o pokročilých metodách pěstování rostlin pod umělým osvětlením. Tato kniha je vhodná nejen pro growery, ale i pro všechny, které zajímají možnosti pěstování pod halogenidovými, fluorescenčními a sodíkovými výbojkami v půdních substrátech a hydroponii.

Kosmetika,vitamíny,zdraví

kosmetika, konopí, masážní oleje, léčiva, šampony – Internetový obchod nabízející kosmetiku, kosmetiku z konopí, masážní oleje, léčiva a další produkty související s Vaší krásou a zdravím. Náš internetový obchod obsahuje pouze kvalitní a ověřené produkty. Prodáváme tradiční ruskou medicínu.

Načítání trvalo 0.0847 sekund.