+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Záruka kvalit

Klíčová slova: záruka kvalit, elektronická kniha přání a stížnost

E-mail: info@zarukakvalit.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2013

Popis: Elektronická kniha přání a stížností (www.zarukakvalit.cz) s přehledně rozdělenými kategoriemi (čerpací stanice s aktuálními cenami PHM, obchody, cestovní kanceláře, reality, stavebnictví a další), seřazenými podle krajů usnadňující hledání zvolené firmy či služby. Možnost vkládání hodnocení kvality služeb zákazníky.

Web: www.zarukakvalit.cz

Další související informace

Akvaristika Peuker Jablon

Akvaristika a pěstírna terčovců, prodej techniky a – Akvaristika a pěstírna terčovců, prodej techniky a krmení, Eheim filtry, akvarijní sety, hnojení CO2 Dennerle, akvarijní rostliny, medikamenty, Tetra, Hobby, Dupla, akvaristika pro začáteční, potřeby pro začátečníky.

Online Ecigarety shop

Magnetické náramky a náramky s přírodní energií – Online prodej e cigaret značek Joyetech a Marion a dalších značek, sady i jednotlivé e cigarety v našem Ecigarety shopu. Prodej levných Českých šperků. Magnetické náramky a náramky s přírodní energií, další šperky.

Inovinky a články

Inovinky a články – Novinky ze světa internetu a esvěta. Články, novinky a zprávy ze sekcí jako bydlení, finance, úspory,zajímavosti, internet nebo třeba také móda, bydlení a mnohé další zajímavá témata. Novinky ze světa internetu a esvěta. Články, novinky a zprávy ze sekcí jako bydlení, finance, úspory,zajímavosti, internet nebo třeba také móda, bydlení a mnohé další zajímavá témata.

Načítání trvalo 3.3694 sekund.