+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Záruka kvalit

Klíčová slova: záruka kvalit, elektronická kniha přání a stížnost

E-mail: info@zarukakvalit.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2013

Popis: Elektronická kniha přání a stížností (www.zarukakvalit.cz) s přehledně rozdělenými kategoriemi (čerpací stanice s aktuálními cenami PHM, obchody, cestovní kanceláře, reality, stavebnictví a další), seřazenými podle krajů usnadňující hledání zvolené firmy či služby. Možnost vkládání hodnocení kvality služeb zákazníky.

Web: www.zarukakvalit.cz

Další související informace

Sruby a srubové stavby

sruby a srubové stavby, srub, srubová stavba Praha – Sruby a srubové stavby na klíč ze strojně ofrézované kulatiny, vyznačují se jedinečnou útulností, vhodné i k celoročnímu bydlení. Truhlářské řezivo: smrk, borovice, bříza, sibiřský modřin a cedr. Působnost Praha celá Čr.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek,Kancelářské židle a křesla – Společnost Massoni je předním polským výrobcem a prodejcem ergonomického kancelářskeho nábytku. Nabízíme komplexní služby vybavení kanceláří od zaměření objektu po zpracování návrhů, dopravy a montáže. Dodáváme stylový kancelářský nábytek značky MASSONI, kvalitní kancelářské křesla, židle, sedací soupravy, konferenční stoly, pracovní stoly, psací stoly, kontejnery, skříně, recepční pulty, postele, matrace, komody a doplňky.

E-liquidy za nejlepší ceny

elektronická cigareta, e-liguid, cartomizér – Naše elektronické cigarety, e-liquidy, cartomizéry a ostatní zboží je ve špičkové kvalitě, kterou Vám zaručují řádné certifikáty. Doručení do ČR a SR, opravna baterií a automizérů, kamenné pobočky v Ostravě a Opavě.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.