+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Záruka kvalit

Klíčová slova: záruka kvalit, elektronická kniha přání a stížnost

E-mail: info@zarukakvalit.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2013

Popis: Elektronická kniha přání a stížností (www.zarukakvalit.cz) s přehledně rozdělenými kategoriemi (čerpací stanice s aktuálními cenami PHM, obchody, cestovní kanceláře, reality, stavebnictví a další), seřazenými podle krajů usnadňující hledání zvolené firmy či služby. Možnost vkládání hodnocení kvality služeb zákazníky.

Web: www.zarukakvalit.cz

Další související informace

masáže Dačice

masáže Dačice, klasické, sportovní a rekondiční – masáže Dačice, masáže klasické, sportovní a rekondiční, balneo zábaly, formování postavy, anticelulitidní zábaly, medová detoxikační masáž, vše v Dačicích, Jitka Dvořáková, tel. 724 330 290, zavolejte kdykoliv a objednejte se na masáž

Jazykové kurzy Chrudim

Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové – Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové nabízí Kolumbus jazyková agentura s.r.o.. Široká nabídka kurzů Angličtiny, Němčiny, Ruštiny, Italštiny, Francouzštiny a dalších jazyků. Jazykové kurzy probíhají v Chrudimi, Hradci Králové a v okolních městech.

Reference a firemní zkuše

Reference a firemní zkušenosti – Nalezli jste si nebo Vás oslovila nějaká firma s nabídnou. A vy si zrovna nejste moc jistí, reputací této firmy a zdali je jich nabídka férová. Podívejte se k nám na reference a firemní zkušenosti. Nalezli jste si nebo Vás oslovila nějaká firma s nabídnou. A vy si zrovna nejste moc jistí, reputací této firmy a zdali je jich nabídka férová. Podívejte se k nám na reference a firemní zkušenosti.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.