+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Záruka kvalit

Klíčová slova: záruka kvalit, elektronická kniha přání a stížnost

E-mail: info@zarukakvalit.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2013

Popis: Elektronická kniha přání a stížností (www.zarukakvalit.cz) s přehledně rozdělenými kategoriemi (čerpací stanice s aktuálními cenami PHM, obchody, cestovní kanceláře, reality, stavebnictví a další), seřazenými podle krajů usnadňující hledání zvolené firmy či služby. Možnost vkládání hodnocení kvality služeb zákazníky.

Web: www.zarukakvalit.cz

Další související informace

Happygrow

potřeby pro pěstování outdoor a indoor, growshop, – Nabízíme hydroponické a aeroponické systémy, osvětlení, lampy, výbojky, zářivky, ovládací a spínací jednotky, ventilace, rozvody, odhlučnění, ventilátory, pachové filtry a regulace. Dále hnojiva a substráty, rockwool grodan, zvlhčovače odvlhčovače, klimatizace. Zavlažovací systémy pro zavlažování všech druhů rostlin, predátory, stimulátory, ochrana rostlin. Vaporizéry, váhy, PH a EC metry a monitory, homeboxy a kompletní pěstební sestavy.

Život s nemocí

Gynekologie, cytologie a karcinom děložního čípku, – Co nás trápí a musíme s tím žít? Otázky, odpovědi, zajímavé články, reportáže na téma nemoc, choroby a vypořádání se s tím. Gynekologie, cytologie a karcin om děložního čípku. Přijďte se sami podívat!

PEČU BAGETA

Nabízíme potřeby pro pekaře a cukráře:formy – Nabízíme potřeby pro pekaře francouzské firmy Geury:formy na chleby,plechy i na bagety,pekařské pomůcky,silikonové,pocínované a teflonové formy ,pekařské vozíky, cukrářské pomůcky,podnosy,tácy a další.

Načítání trvalo 0.0684 sekund.