+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zkrátit adresu

Klíčová slova: zkrátit adresu

Datum vloľení do katalogu: 29. prosince 2012

Popis: Otázka jak zkrátit adresu je mnohdy klíčová. Jsou zde krácené adresy stránek novelizace novel aneb Češi se ztrácejí v nesmyslných zákonech, černý trh s palivem obírá stát ročně o 8 miliard, metaři se vrátili na úřad práce, na Liberecku obchodují podvodníci s uhlím, operačních programů EU je příliš.

Web: zkratit.xf.cz/

Další související informace

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 1.4261 sekund.