+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katastr nemovitostí

Klíčová slova: Katastr nemovitosti, katastr nahlížení nemovitosti

E-mail: stiznosti@nemovitosti-katastr.org

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2011

Popis: Katastr nemovitostí je soubor informací o nemovitostech z celé České republiky. Zahrnuje údaje o vlastnictví a jiných právech k nemovitostem (např. exekuce, věcná břemena, zástavní listiny, předkupní práva, apod), tzn. popis, soupis, geometrické a polohové určení. Katastr jak jej známe v současné podobě nabyl účinnosti ke dni 1. 1. 1993 vydáním základních zákonů a vyhlášek a postupně doplňován dalšími potřebnými zákony, vyhláškami a novelami.

Web: www.nemovitosti-katastr.org

Další související informace

Katastr nemovitostí

katastr nemovitostí,katastrální úřad,nahlížení do – Katastr nemovitostí - nahlížení do katastru, katastrální úřad. Online katastr nemovistí vám umožní nahlížet do katastru nemovitostí. katastr nemovitostí,katastrální úřad,nahlížení do katastru nemovitostí,katastr nemovitostí praha,ostrava,brno,plzeň

Prodej nemovitosti

Prodej nemovitosti, prodej nemovitostí – Prodej nemovitostí je společný nabídkový server pro prezentaci realitních nabídek www.vlastnici.cz a realitní kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnosti. Najdete zde nemovitosti na prodej od bytů, domů až po pozemky.

Certifikační autorita

katastr nemovitostí, certifikační autorita – Jste si jisti, že Vaše nemovitost je v katastru nemovitostí evidována tak, jak ji užíváte? O co opíráte svou jistotu? O dohodu se sousedem? To může být hrubá mýlka, která Vám může způsobit nemalé starosti. Katastr nemovitostí je složitý systém. Obraťte se na odborníka, který Vám poskytne kvalifikovanou jistotu!

Načítání trvalo 0.0546 sekund.