+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katastr nemovitostí

Klíčová slova: Katastr nemovitosti, katastr nahlížení nemovitosti

E-mail: stiznosti@nemovitosti-katastr.org

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2011

Popis: Katastr nemovitostí je soubor informací o nemovitostech z celé České republiky. Zahrnuje údaje o vlastnictví a jiných právech k nemovitostem (např. exekuce, věcná břemena, zástavní listiny, předkupní práva, apod), tzn. popis, soupis, geometrické a polohové určení. Katastr jak jej známe v současné podobě nabyl účinnosti ke dni 1. 1. 1993 vydáním základních zákonů a vyhlášek a postupně doplňován dalšími potřebnými zákony, vyhláškami a novelami.

Web: www.nemovitosti-katastr.org

Další související informace

Katastr nemovitostí

katastr nemovitostí,katastrální úřad,nahlížení do – Katastr nemovitostí - nahlížení do katastru, katastrální úřad. Online katastr nemovistí vám umožní nahlížet do katastru nemovitostí. katastr nemovitostí,katastrální úřad,nahlížení do katastru nemovitostí,katastr nemovitostí praha,ostrava,brno,plzeň

Nemovitosti v zahraničí

Nemovitosti v zahraničí, nemovitosti, nemovitosti – Nemovitosti v zahraničí: široká škála nemovitostí, pozemky počínaje, přes apartmány a byty, domy, vily a apartmánové objekty, hotely a penziony, restaurace, obchodní prostory a jiné komerční objekty, až po zámky, tvrze apod. V nabídce stále máme kolem 500 různých položek.

Správa nemovitostí online

správa nemovitostí, správa nemovitostí praha – V podstatě každou nemovitost je zapotřebí kvalitně udržovat a spravovat. Jestliže tak člověk anebo skupina lidí či nějaká společnost nečiní, dochází k tomu, že nemovitost postupně ztrácí ze svého původního vzhledu a postupně chátrá.

Načítání trvalo 2.7884 sekund.