+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Konsekutivní tlumočení

Klíčová slova: konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení

E-mail: seo_optimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2011

Popis: Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Web: www.konsekutivnitlumoceni.cz

Další související informace

Překlady do a ze španělšt

Překlady do a ze španělštiny, tlumočení – Překlady do a ze španělštiny, tlumočení (konsekutivní, doprovodné) do a ze španělštiny, průvodcovské služby (v ČR i ve španělsky mluvících zemích, pro českou i zahraniční klientelu). Provádím obousměrné překlady, jak z českého jazyka do španělštiny, tak ze španělského jazyka do češtiny. Překládám obchodní texty, technickou dokumentaci, korespondenci, různé typy prezentací a jiné texty.

Mgr. Jaroslav Poulíček

překlady, překladatel, překladatelství, tlumočení – Tlumočník, překladatel a korektor italštiny a ruštiny. Tlumočení, překlady a korektury pro italský a ruský jazyk, italština a ruština obousměrně se státní zkouškou (angličtina, němčina, slovenština a čeština jako možné zdrojové jazyky). Odborné jazykové vzdělání, dobré reference a přes 20 let praxe v oboru.

www.Tlumoci.cz

tlumočení, tlumočnictví, služby tlumočníka, – Katalog webových stránek soukromých tlumočníků. Webové stránky pro tlumočníky zdarma. Možnost nabídky služeb tlumočníka na internetu. Zajištění propagace soukromých tlumočníků.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.