+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Konsekutivní tlumočení

Klíčová slova: konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení

E-mail: seo_optimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2011

Popis: Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Web: www.konsekutivnitlumoceni.cz

Další související informace

Polstina - preklady

polština, překlady, polsky, polský, tlumočení, – Překlady z češtiny do polštiny a z polštiny do češtiny - nabídka služeb. Informace o polském jazyce - polská abeceda, česko-polské jazykové kontakty, seznam polsko-českých a česko-polských slovníků, polské jazykolamy.

Technické překlady

překlady, němčina, angličtina, z, do, tlumočení – Nabízíme služby v oboru odborných technických a obchodně-právních překladů. Překládáme z a do odborné němčiny a angličtiny technické a obchodní i běžné texty. Nabízíme individuální přístup a flexibilní jednání.Překlady provádíme v rámci celé ČR.

Asociace konferenčních

tlumočení, tlumočník, tlumočnice, překladatel – Asociace konferenčních tlumočníků je jedinou výběrovou organizací konferenčních tlumočníků v ČR. Našimi členy se po náročném výběrovém řízení mohou stát pouze špičkoví tlumočníci, kteří mají bohaté zkušenosti s tlumočením na mezinárodních konferencích a sympoziích. Mnozí z nás pracují rovněž pro instituce EU. Dle přání zákazníka jsme schopni sestavit kompletní tlumočnický tým včetně zajištění veškeré techniky.

Načítání trvalo 2.4546 sekund.