+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kontaktní kurz finanční

Klíčová slova: finanční gramotnost financni pocitacova školení k

E-mail: info@vzdelanimprotikrizi.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2010

Popis: kontaktní kurzy finanční gramotnosti v ulicích českých a moravských měst. Vlastni mobilni zarizeni, vlastni lektori a vybaveni. Dojedeme az k Vam do mesta. Naucime Vas spousty zajimavych veci a informaci.

Web: www.vzdelanimprotikrizi.cz

Další související informace

ING konto

ing konto, ing bank, spořící účet, finanční služby – Jednou z dobrých alternativ zhodnocení volných financí je jejich uložení na spořícím účtu. ING konto založené ING bank N.V. je právě takovou možností. Oproti terminovaným vkladům nabízí až dvojnásobný úrok, konkrétně 3,25%, za každou vloženou korunu. ING konto vás navíc nenutí přistoupit na omezení, které by vás čekalo u terminovaných vkladů - své peníze máte vždy po ruce.

Finanční krize.cz

finanční krize,hospodářská krize,ceny zlata,akcie – Informace o finanční krizi, aktuality, články, komentáře, rady jak investovat, jak vydělat v době finanční krize, přehledy denního tisku, akciové trhy, měnové kurzy, ceny komodit, aktuální ceny zlata, diskusní fórum.

Fonergy -levnější energie

Levnější elektřina a plyn, finanční úspora – Přinášíme našim zákazníkům do domácností i firem po celé ČR levnější elektřinu a plyn. Snižte své náklady za energie až o 25%. Změnu dodavatele můžete provést z pohodlí vašeho domova pomocí online formuláře, takže ušetříte váš čas i peníze. Neplaťte za dodávky energií více, než je nutné.

Načítání trvalo 3.2661 sekund.