+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kontaktní kurz finanční

Klíčová slova: finanční gramotnost financni pocitacova školení k

E-mail: info@vzdelanimprotikrizi.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2010

Popis: kontaktní kurzy finanční gramotnosti v ulicích českých a moravských měst. Vlastni mobilni zarizeni, vlastni lektori a vybaveni. Dojedeme az k Vam do mesta. Naucime Vas spousty zajimavych veci a informaci.

Web: www.vzdelanimprotikrizi.cz

Další související informace

ING konto

ing konto, ing bank, spořící účet, finanční služby – Jednou z dobrých alternativ zhodnocení volných financí je jejich uložení na spořícím účtu. ING konto založené ING bank N.V. je právě takovou možností. Oproti terminovaným vkladům nabízí až dvojnásobný úrok, konkrétně 3,25%, za každou vloženou korunu. ING konto vás navíc nenutí přistoupit na omezení, které by vás čekalo u terminovaných vkladů - své peníze máte vždy po ruce.

TOP Economy

financni poradenstvi nemovitosti e komerce – Moderní společnost působící v oblastí kapitálových trhů a ekomerce. Nabízíme zdarma kompletní finanční poradenství včetně pojištění. Zprostředkováváme obchod s nemovitostmi. Vytváříme webové stránky, katalogy a online obchody.

Cesta z krize

Cesta z krize, Finanční krize, Hospodářská krize – Informace o hospodářské a finanční krizi, názory a komentáře k ekonomice, přehledy denního tisku, rady a informace o tom, jak se v této nejednoduché době zařídit.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.