+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kontaktní kurz finanční

Klíčová slova: finanční gramotnost financni pocitacova školení k

E-mail: info@vzdelanimprotikrizi.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2010

Popis: kontaktní kurzy finanční gramotnosti v ulicích českých a moravských měst. Vlastni mobilni zarizeni, vlastni lektori a vybaveni. Dojedeme az k Vam do mesta. Naucime Vas spousty zajimavych veci a informaci.

Web: www.vzdelanimprotikrizi.cz

Další související informace

Úschovy financí

Úschovy, finanční úschovy, úschovy listin – Specializovaná advokátní kancelář pro úschovy financí, listin a zdrojových kódů SW (escrow).Naše služby jsme schopni poskytnout i zahraničním klientům v jazyce anglickém, německém, francouzském, polském a slovenském.

Finanční gramotnost

finance peníze penize financni finanční gramotnos – Finanční gramotnost je soubor dovedností a znalostí, které umožňují, díky informovanosti, činit efektivní a zodpovědné rozhodnutí. Naším cílem je rozšiřovat osobní finanční gramotnost definovanou, jako schopnost analyzovat a spravovat osobní (rodinné) finanční prostředky, ktreré mají vliv na materiální blahobyt. To zahrnuje schopnost činit správná finanční rozhodnutí, rozvíjet schopnost diskutovat o penězích a finančních otázkách, plánovat svou budoucnost s ohledem na finance a správně reagovat na osobní životní události s ohledem na vlastní finanční situaci či na ekonomický stav v celkovém hospodářství. Zároveň poskytujeme informace, které na \"Finanční gramotnost\" při nezvládnutí osobních financí přímo navazují to jest : jak správně reagovat při předlužení, jak komunikovat s věřiteli či exekutorem, a jak se správně, zhlediska práva i osobní situace, zachovat a rozhodnout při zdánlivě neřešitelných osobních finančních problémech. Semináře \"Finanční gramotnost\" se pořádají formou aktivní kontaktní kampaně na náměstích českých a moravských měst a obcí. K dispozici pro školení jsou zájemcům mobilní učebny ve stanech a při extrémně nepříznivém počasí i učebna v upraveném autobuse. Vzděláním proti krizi - Sustanaible Future o.s.

Finanční služby Credity

Financni sluzby, Finanční služby – Finanční služby CredityEdit Entry Portál Credity.cz poskytuje zprostředkování půjček a finančních produktů. Jsme důvěryhodným partnerem řešení každé finanční situace. U nás zbytečně neplatíte za zprostředkování půjčky.

Načítání trvalo 3.3216 sekund.