+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KPN vzdělávání s.r.o.

Klíčová slova: školení, kurzy, komunikace, prezentace, firemní

E-mail: info@kpnvzdelavani.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2013

Popis: Pořádáme vzdělávací kurzy otevřené i firemní, připravené na míru. Kurzy jsou zaměřené na obory a dovednosti: MARKETING, PR, KOMUNIKACE, PREZENTACE, MENTORING, PRODEJ A OBCHOD, MANAŽERSKÉ DOVEDNOSTI, VEDENÍ A MOTIVACE LIDÍ A TÝMŮ, EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ FIREM, PODNIKU A BUSINESSU, OSOBNÍ ROZVOJ, PC A JAZYKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ. Spolupracujeme pouze s lektory, jejichž praxe je delší pěti let, mají výborné reference a umí předávat informace poutavou formou. Na otevřených kurzech je pro klienty zajištěné celodenní občerstvení, včetně oběda, možnost parkování a v případě potřeby zajistíme také ubytování. Všechny naše kurzy jak otevřené, tak uzavřené firemní, jsou ukončeny hodnotícími dotazníky vyplněnými účastníky, které předáváme objednavateli služeb. Dbáme na to, aby kurzy byly co nejvíce interaktivní, přínosné a především použitelné v praxi a abychom účastníky motivovali k lepšímu a výkonnějšímu pracovnímu nasazení.

Web: www.kpnvzdelavani.cz

Další související informace

Reality inzercia

inzerce reality, byty, domy, pozemky, – Inzerce realit a nemovitostí bezplatně, můžete inzerovat svou nemovitost na bezplatném internetovém portále, nemovitosti z Čech a Slovenska . Přidejte svou nemovitost do jedné z následujících kategorií: byty, domy, pozemky, kanceláře, skladové prostory, chaty.

Zkouška z angličtiny

zkouška z angličtiny – Zkouška z angličtiny - na webu získáte informace a rady, jak se připravit na zkoušku z angličtiny. Informace o možnostech doučování, jak může probíhat zkouška z angličtiny - v zaměstnání nebo ve škole.

LinksTip.com - populární články

linkstip,tip,zprávy,články,zajímavé,oblíbené,popul – inksTip.com je server poskytující přehled nejlepších aktuálních článků ze seriózních zdrojů z různých zemí. Články jsou řazeny na základě sociální inteligence, kterou je v algoritmu oblíbenost na sociální síti.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.