+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KPN vzdělávání s.r.o.

Klíčová slova: školení, kurzy, komunikace, prezentace, firemní

E-mail: info@kpnvzdelavani.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2013

Popis: Pořádáme vzdělávací kurzy otevřené i firemní, připravené na míru. Kurzy jsou zaměřené na obory a dovednosti: MARKETING, PR, KOMUNIKACE, PREZENTACE, MENTORING, PRODEJ A OBCHOD, MANAŽERSKÉ DOVEDNOSTI, VEDENÍ A MOTIVACE LIDÍ A TÝMŮ, EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ FIREM, PODNIKU A BUSINESSU, OSOBNÍ ROZVOJ, PC A JAZYKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ. Spolupracujeme pouze s lektory, jejichž praxe je delší pěti let, mají výborné reference a umí předávat informace poutavou formou. Na otevřených kurzech je pro klienty zajištěné celodenní občerstvení, včetně oběda, možnost parkování a v případě potřeby zajistíme také ubytování. Všechny naše kurzy jak otevřené, tak uzavřené firemní, jsou ukončeny hodnotícími dotazníky vyplněnými účastníky, které předáváme objednavateli služeb. Dbáme na to, aby kurzy byly co nejvíce interaktivní, přínosné a především použitelné v praxi a abychom účastníky motivovali k lepšímu a výkonnějšímu pracovnímu nasazení.

Web: www.kpnvzdelavani.cz

Další související informace

LG Optimus 3D

lg optimus 3d, mobil, telefon – LG Optimus 3D je první telefon z řady 3D mobilů. Tento 3D mobil umožňuje na svém displeji zobrazit 3D fotografie a videa. Mobilní telefon LG Optimus 3D přináší nové zážitky do oblasti mobilů. Na stránkách lgoptimus3d.cz naleznete zkušenosti ostatních majitelů tohoto mobilu.

LinksTip.com - populární články

linkstip,tip,zprávy,články,zajímavé,oblíbené,popul – inksTip.com je server poskytující přehled nejlepších aktuálních článků ze seriózních zdrojů z různých zemí. Články jsou řazeny na základě sociální inteligence, kterou je v algoritmu oblíbenost na sociální síti.

Svatební fotograf Praha

svatebni fotograf svatba svatby praha budějovice – Profesionální svatební fotograf, široká nabídka kvalitních služeb svatební fotografie, zajistíme svatby, hostiny, video, program. Svatební fotograf vám bude k dispozici celý den a bude se snažit maximálně vyhovět vašim požadavkům. Sám svatební fotograf vám také díky svým dlouholetým zkušenostem pomůže v různých situacích, které na svatbě nastanou, tak aby průběh celé svatby měl hladký průběh a byl bez komplikací. Nabízíme vám několik cenových balíčků tak, aby jste si mohli vybrat jaké svatební fotografie budete chtít vytvořit a aby i jejich pořízení vyhovovalo vašemu rozpočtu na svatbu. Veškeré fotografie pořizujeme profesionálním fotografickým vybavením. Svatební fotografie dále digitálně upravujeme, aby jste měli ve svém albu opravdu nádherné fotky, kterými se budete moci chlubit mezi svými přáteli. Veškeré svatební fotografie dostanete na DVD, po dohodě vám můžeme vytvořit webové album vašich svatebních fotografií, a samozřejmostí je zajištění výtisků svatebních fotografií ve vámi požadovaných rozměrech, nebo například vytvoření fotoknihy. Díky digitální úpravě svatebních fotografií jsme schopni vám vytvořit fotky černobílé, sépiové, popřípadě i barevně laděné, tak aby jste neměli jenom fádní barevné fotoalbum. Svatební fotograf ke každému klientovi samozřejmě přistupuje individuálně a vytvoří vám skvělé svatební fotografie, které vám budou celý život připomínat ty nezapomenutelné okamžiky radosti a štěstí ve vašem životě.

Načítání trvalo 0.0512 sekund.