+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KPN vzdělávání s.r.o.

Klíčová slova: školení, kurzy, komunikace, prezentace, firemní

E-mail: info@kpnvzdelavani.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2013

Popis: Pořádáme vzdělávací kurzy otevřené i firemní, připravené na míru. Kurzy jsou zaměřené na obory a dovednosti: MARKETING, PR, KOMUNIKACE, PREZENTACE, MENTORING, PRODEJ A OBCHOD, MANAŽERSKÉ DOVEDNOSTI, VEDENÍ A MOTIVACE LIDÍ A TÝMŮ, EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ FIREM, PODNIKU A BUSINESSU, OSOBNÍ ROZVOJ, PC A JAZYKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ. Spolupracujeme pouze s lektory, jejichž praxe je delší pěti let, mají výborné reference a umí předávat informace poutavou formou. Na otevřených kurzech je pro klienty zajištěné celodenní občerstvení, včetně oběda, možnost parkování a v případě potřeby zajistíme také ubytování. Všechny naše kurzy jak otevřené, tak uzavřené firemní, jsou ukončeny hodnotícími dotazníky vyplněnými účastníky, které předáváme objednavateli služeb. Dbáme na to, aby kurzy byly co nejvíce interaktivní, přínosné a především použitelné v praxi a abychom účastníky motivovali k lepšímu a výkonnějšímu pracovnímu nasazení.

Web: www.kpnvzdelavani.cz

Další související informace

Konsekutivní tlumočení

konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení – Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Inzerce půjček

Půjčky inzerce, Inzerce půjček – Inzerce půjček - užitečné informace, rady a tipy, jak získat půjčku. Potřebujete se dozvědět opravdu praktické a důležité věci o půjčkách? Hledáte správnou nabídku? Zkute naši inzerci, třeba najdete právě tu svou.

Včelařská inzerce

Včelařská inzerce zdarma. Soukromé i firemní – Včelařská inzerce zdarma. Soukromé i firemní nabídky a poptávky z včelařského oboru. Nabídka včelařských potřeb, včelích produktů. Včelařská inzerce nejen pro včelaře. Nabídky na včelí med a včelí vosk přímo od včelaře. Inzerce zdarma. Bezplatná inzerce pro včelaře i nevčelaře. Pro prodejce včelařských potřeb, včelích produktů. Chcete koupit použité včelařské vybavení za přísunové ceny? Připravuje i včelařskou inzerci a včelařskou prodejnu. V inzerci najdete včelí úly, medomety, přířezy, mezistěny a další včelařské potřeby.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.