+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kram.sk- Inzercia a bazár

Klíčová slova: Inzercia,predaj,kúpa,darovanie,dopyt,bazár

E-mail: inzercia@kram.sk

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2011

Popis: Inzertný portál s moderným dizajnom dostupný pre každého bez poplatkov. Jednoduchá orientácia a maximálne pohodlie či už pri inzerovaní alebo hľadaní inzerátu. Inzerovanie s nami Vás bude baviť. Sme dynamický inzertný portál.

Web: kram.sk

Další související informace

Bezplatná inzercia

inzercia, bezplatna inzercia, inzercia zdarma – Bestinzercia.sk - bezplatná inzercia zdarma pridajte aj vy svoje inzeraty na našu stránku prípadne nájdite to čo hladáte. Navštívte náš inzertný server a vložte svoje inzeráty uplne zadarmo - pripadne si najdite tovar čo hladate

Konsekutivní tlumočení

konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení – Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Donovaly, ráj turistů

Donovaly,turistika,lyžování – Rekreační, horská vesnice v Nízkých Tatrách nabízející turistické služby na nejvyšší úrovni. Ideální místo pro horskou turistiku, lyžování a cykloturistiku. Mnohakilometrové cyklistické trasy uspokojí i nejnáročnější milovníky tohoto krásného sportu.

Načítání trvalo 0.1479 sekund.