+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krátkodobé havarijní pojištění

Klíčová slova: zákonné pojištění, Havarijní pojištění, pojišťovna

E-mail: info@kratkodobe-havarijni-pojisteni.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2012

Popis: Pokud vlastníte jakékoliv vozidlo, musíte mít uzavřeno zákonné pojištění. Ale toto pojištění nepokryje vše, máte tedy ještě možnost pojistit svůj vůz dalším pojištěním – havarijním. Havarijní pojištění není nijak levná záležitost. Proto je třeba pořádně uvážit, kdy má uzavření havarijního pojištění vůbec smysl. Starší lidé, nebo lidé se staršími auty váhají, neví si rady.

Web: www.kratkodobe-havarijni-pojisteni.cz

Další související informace

Vzdělávání

jazykové kurzy, tlumočení, překlady, kurzy angličt – Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.

Pojištění proti odcizení vozidla.

pojištění vozidla proti odcizení., pojišťovna – Lidé sice na autě nejvíce oceňují možnost rychlé a pohodlné přepravy na velké vzdálenosti, ale auto má i svou nezanedbatelnou hodnotu finanční. Jeho zakoupení může být pro rodinu velkým výdajem, a proto je potřeba pomyslet i na zabezpečení financí, které byly do auta investovány.

Načítání trvalo 0.2330 sekund.