+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krátkodobé havarijní pojištění

Klíčová slova: zákonné pojištění, Havarijní pojištění, pojišťovna

E-mail: info@kratkodobe-havarijni-pojisteni.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2012

Popis: Pokud vlastníte jakékoliv vozidlo, musíte mít uzavřeno zákonné pojištění. Ale toto pojištění nepokryje vše, máte tedy ještě možnost pojistit svůj vůz dalším pojištěním – havarijním. Havarijní pojištění není nijak levná záležitost. Proto je třeba pořádně uvážit, kdy má uzavření havarijního pojištění vůbec smysl. Starší lidé, nebo lidé se staršími auty váhají, neví si rady.

Web: www.kratkodobe-havarijni-pojisteni.cz

Další související informace

Diktáty

diktáty,pravopisná cvičení,český jazyk online,češt – Chcete psát texty za které se nebudete stydět? Procvičte si svůj pravopis v našich diktátech z češtiny online. Zkuste své znalosti z hodin českého jazyka ze základní školy v našich pravopisných cvičeních.

Zpravodajství ze Sušice

Sušice – Regionální zpravodajství ze Sušice a přilehlé části Šumavy. Aktuální dění na Sušicku, krimi zprávy, informace z dění ve sportu a kultuře, odkazy na webkamery v okolí. Server nabízí také kalendář akcí a lokální inzerci.

Donovaly, ráj turistů

Donovaly,turistika,lyžování – Rekreační, horská vesnice v Nízkých Tatrách nabízející turistické služby na nejvyšší úrovni. Ideální místo pro horskou turistiku, lyžování a cykloturistiku. Mnohakilometrové cyklistické trasy uspokojí i nejnáročnější milovníky tohoto krásného sportu.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.