+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy angličtiny

Klíčová slova: kurzy

E-mail: kurzy@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2012

Popis: Na stránce kurzy angličtiny se dozvíte všechny potřebné infomace o jazykových kurzech se zaměřením na anglický jazyk. Na blogu jsou přiblíženy učební metody i faktory, které ovlivňují schopnost naučit se jazyk.

Web: kurzy-anglictiny.sk/

Další související informace

Tai Chi Praha

tai chi tai-či tai-chi taiči taichi taiji kurzy – Tradiční čínské cvičení Tai Ji je praktikováno jako bojové umění i pro zdraví a relaxaci. Cvičení Tai Či posiluje fyzickou kondici a udržuje duševní pohodu. Pořádáme kurzy pro začátečníky i pokročilé.

Wall Street Institute

kurz kurzy angličtiny angličtina jazyková škola – Wall Street Institute - School of english. Jsme škola angličtiny v centru Prahy, nabízíme neomezené kurzy angličtiny, kurzy obchodní angličtiny, přípravy na nejžádanější Cambridge certifikáty FCE a CAE. Naše metoda byla vyvíjena a používána přes 35 let. A my víme, že funguje. Narozdíl od tradičních jazykových škol, které mají předepsané rozvrhy, u nás můžete začít s angličtinou kdykoliv chcete. U nás platíte paušálně za určité období, takže za velmi krátkou dobu, můžete dosáhnout skvělých výsledků. Učíte se svým vlastním tempem. Je jen na Vás, jak rychle se budete chtít zdokonalovat. Máme otevřeno do pozdního večera a o víkendech, takže nemusíte podřizovat svůj rozvrh nám. Naše hodiny probíhají maximálně se čtyřmi studenty, kteří jsou na stejné jazykové úrovni. Máte přístup ke svému on-line kurzu angličtiny 24 denně, kdekoliv máte přístup k internetu, můžete se stále vzdělávat pomocí English Anytime. Jako jedna z mála škol angličtiny je Wall Street Institute certifikován ISO 9001:2008

Profesim - školení

školení, kurzy – Pořádání školení a kurzů informujících o aktuálních změnách v legislativě. Akreditovaná agentura MV ČR a MPSV ČR. Jako poděkování za účast u naší agentury máme pro Vás na každém kurzu dárek zdarma.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.