+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy angličtiny

Klíčová slova: kurzy

E-mail: kurzy@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2012

Popis: Na stránce kurzy angličtiny se dozvíte všechny potřebné infomace o jazykových kurzech se zaměřením na anglický jazyk. Na blogu jsou přiblíženy učební metody i faktory, které ovlivňují schopnost naučit se jazyk.

Web: kurzy-anglictiny.sk/

Další související informace

aktivní dovolená a tenis

tenisová škola, tenis, kurzy tenisu, dovolená – tenisová škola Praha, dovolená s tenisem týdenní a víkendové kurzy pro rodiny levně a kvalitně v Jizerských horách, Sečské přehradě, Francii, Špindlerově Mlýně, školička Horní Počernice a okolí za 3 000kč pro děti od 4 let na půl roku, s trenérkou Mirkou Melicherovou - trenér 1. třídy, těšíme se na Vás - pojďte se nauučit tenis

Kurz strihania psov

Kurz stříhání psů, kurzy stříhání psů Žilina – Kurzy stříhání psů jsou zaměřeny na stříhání psů všech druhů plemen dle standardu ale i dle přání zákazníka.Tyto kurzy dělíme na více druhů podle žádosti uchazečů o školení viz. rubrika KURZY. Na naše kurzy stříhání psů nepotřebujete žádného modela / pejska /, žádné potřeby pro střihače, stačí když si s sebou vezmete poznámkový blok a veškerou chuť se něco naučit.

Načítání trvalo 1.3907 sekund.