+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LED fórum

Klíčová slova: LED, žárovky, pásky, lišty, osvětlení, svítidla

E-mail: synthmode@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2012

Popis: Internetové fórum o LED žárovkách, LED páskách, LED lištách, LED zářivkách, dalších LED výrobcích a LED svítidlech. Rádi zdarma poradíme s výběrem vhodného osvětlení s požadovanými parametry dle vašeho přání.

Web: www.led-forum.cz

Další související informace

Klemanet - LED žárovky a

LED žárovka, LED, žárovka, osvětlení, multimetr – Internetový obchod s LED osvětlením, statelitní a anténní technikou, multimetry, meteostanicemi, adaptéry, úspornými žárovkami, auto HiFi a jinou spotřební elektronikou.

Led žárovka E27

Technologie LED, LED diody, LED žárovky, žárovka, – Poskytujeme informace o úsporných LED žárovkách E27.Technologie LED je zkratkou převzatou z anglického jazyka tedy Light Emitting Diode, což v překladu znamená dioda vyzařující světlo. Tato technologie umisťuje dovnitř žárovky nejčastěji dvě polovodičové destičky, které slouží k přímé přeměně elektrické energie na světelný zdroj.

Žárovky.luxo.cz

LED žárovky, LED pásky, LED svítidla, hvězdné nebe – Internetový obchod specializovaný na prodej LED zdrojů a svítidel. Nabízené zboží je certifikováno a všechny výrobky prochází výstupní kontrolou a testováním před jejím vyskladněním. Mění se doba a mění se i naše nároky na komfort bydlení. Spotřeba elektrické energie na osvětlení domácnosti představuje značnou položku v rodinném rozpočtu. LED osvětlení se stává zajímavou variantou, jak si dopřát luxus a přitom se chovat ekonomicky.

Načítání trvalo 0.0732 sekund.