+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lepidla Loctite

Klíčová slova: lepidla, loctite, teroson, tmely, epoxidy

E-mail: oh@honkasro.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2012

Popis: Specializovaný blog Lepidel Loctite a Teroson se širokou paletou produktů pro použití v mnoha odvětvích. Lepidla Loctite, tmely Teroson, těsnění, upevňování a čistění. Sortiment špičkových výrobků Loctite pro údržbu a opravárenství.

Web: lepidla-loctite.cz/

Další související informace

Odolné namíchané tmely

Namíchané tmely, finální tmely – Namíchané tmely či finální tmely, výztužné rohové profily a jiné materiály pro stavbu musí být co nejkvalitnější, aby vydržely nápor, který je na ně používáním kladen. Vsaďte na více než stoletou tradici.

Silikony Den Braven

Den Braven, DenBraven, Praha, lepidla, tmely – Zajišťujeme prodej stavební chemie Den Braven. Za výhodné ceny nabízíme lepidla, tmely, pěny, silikony, lepenky, lepidla Mamut, chemické kotvy, polyuretanová lepidla a tmely, nopové fólie či další zboží.

Pemu - Oleje

tmely, silikony, lepidla, oleje, rozlévaný olej – Naše firma Pemu – oleje se specializuje na prodej olejů značky Motul. Nabízíme rozlévaný olej do aut a motorek, olej do tlumičů, speciální oleje pro závodní motorky a scootry, brzdové kapaliny. Naše nabídka je rozšířena i o maziva a oleje značky Mogul, bazénovou chemii, lepící pásky, lepdila na zrcadla, lepidla na dřevo, karosářský tmel.

Načítání trvalo 0.0644 sekund.