+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levná enregie

Klíčová slova: levnější energie, změna dodavatele energie

E-mail: katalogali@czechpubs.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2012

Popis: Změnou dodavatele energií se dá ušetřit. Neplaťte stálému dodavateli nadstandardní částky a vyhledejte si sami nejlevnějšího dodavatele. Také v příštím roce mají ceny energií opět růst. Spočítejte si, kolik ušetříte, když změníte dodavatele energií. Můžete ušetřit až několik desítek procent z ceny. Porovnávejte dodavatele plynu a elektrické energie.

Web: www.zmenadodavatelu.cz

Další související informace

ČSVE - Větrné elektrárny

větrná, energie, vítr, alternativní zdroje – Česká společnost pro větrnou energii je dobrovolná organizace jejíž cílem je podpora větrných elektráren a využívání větrné energie, na základě nejnovějších vědeckých, technických a ekonomických poznatků. Organizace je členem Evropské asociace pro větrnou energii EWEA.

Energie - plyn

plyn, dodavatelé plynu, zemní plyn – Snad nikdo není ochoten dobrovolně platit zbytečně vysoké faktury za elektřinu, plyn, teplo či vodu. Samozřejmě se nabízejí úspory v podobě kvalitního zateplení, koupě nových oken a dveří či moderních šetrných spotřebičů.

Plyn

plyn, zemní plyn, dodavatelé plynu, ceny plynu – Již několik let mají domácnosti i firmy v ČR možnost,aby bezplatně změnili svého dodavatele zemního plynu. Pro většinu z nich jsou nejdůležitějším argumentem při tomto výběru pravděpodobně náklady.

Načítání trvalo 0.0576 sekund.