+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levné satelity

Klíčová slova: satelit, levný satelit, satelit levně, satelitní

E-mail: satelitnikomplety7@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2011

Popis: Levný satelit včetně přístupové karty. Na tomto webu získáte základní informace o levných satelitech, z jakých komponentů se skládá satelitní komplet. K čemu slouží parabola, konvertor, satelitní přijímač a jak toto všecho propojit koaxiálem...

Web: www.satelit-levne.cz

Další související informace

JH-Pocitace.cz - nejlevně

Počítač, tiskárna, satelit, monitor, antény, alarm – Projekce, prodej, montáž, servis a revize : Počítače, tvorba internetových aplikací, zabezpečovací a kamerové systémy, pohony bran a vrat, digitální a satelitní televize, domácí automatizace, projekce.

FAVERAD

faverad, počítač, oprava, telefon, satelit, TV – Provádíme stavby a opravy počítačů přímo u zákazníka doma, opravy mobilních telefonů (Hardware i Sofrware), výstavby webových prezentací, satelitní a anténní rozvody a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více.

Elkosat prodeja servis

satelit, montaze satelitu, montaže tv anten, oprav – Prodej a montáže satelitů, antén, kompletní instalace a poradenství.Opravy domácích elektrospotřebičů ,pračky, myčky, kávovary. skylink,cs link,Electrolux, Zanussi, Aeg, Bosch, Siemens, Baumatic, Ardo. Plzen,sever,západní čechy.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.