+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lezci

Klíčová slova: uzly, výškové práce, školení,lezecké osvědčení

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Zaměřujeme se na práci na laně, výškové práce, záchranu pomocí lezecké a speleo techniky.cílem naší prezentace je zájemcům o problematiku dát dobrý základ. Účastníme se školení nováčků. Lano je náš další brácha.

Web: lezci.g6.cz/

Další související informace

Výškové práce

Výškové práce, instalace reklam, technické práce. – Provádíme výškové práce a instalace reklam za pomocí horolezecké techniky a vysokozdvižných plošin. Dále provádíme nátěry střech, opravy fasád domů, výroba a následná instalace bezpečnostních mříží. Více na našich webových stránkách.

Výškové práce

Pokrývačství, klempířství, výškové práce, kácení – Provádíme pokrývačské a klempířské práce, kácení stromů, péče o zeleň, výškové práce, nátěry, bourání ve výškách, umisťování reklam a vánočních výzdob, odklízení sněhu a ledu ze střech, montáž teplených kabelů do okapů. Pracujeme po celé ČR

Čistenie studní

výškové práce, umývanie okien – Poskytovanie služieb v oblasti výškových prác pomocou horolezeckej a speleologickej techniky. Pílenie ťažko prístupných stromov po častiach. Robíme aj zváračské práce, nátery, ošetrovanie oceľových a klampiarskych konštrukcií, alebo aj osvetľovacie práce.

Načítání trvalo 2.7429 sekund.