+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LOGObox on-line loga

Klíčová slova: LOGObox,logouschovna,logosklad,loga, firemní loga

E-mail: obchod@compekon.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2010

Popis: Portál LOGObox.cz je volně přístupná databáze log firem. Loga jsou k dispozici k rychlému náhledu pomocí generovatelné URL adresy pro různé aplikace a také ve vektorech ke stažení jako podklady pro tisk. Tato služba je nabízena na všech úrovních zdarma.

Web: www.logobox.cz

Další související informace

Pronájem sálu Praha

pronájem sálu, catering praha, raut, firemní večír – Sál Rezidence Ostrovní je pro svou atmosféru ideální volbou pro Vaše rauty, ale také firemní večírky a ostatní nezapomenutelné oslavy. Velmi rádi pro Vaši společenskou akci doporučíme vhodný catering.

Logo a firemní design Brn

Logo a firemní design Brno, Webdesign Brno – Logo a firemní design Brno, Webdesign Brno, grafické práce v Brně, reklamní agentura Brno, Grafické studio Brno. Tiskoviny, fotografické a textařské práce, logotypy, vizuální styly, firemní tiskoviny, reklamní předměty, Analýzy a konzultace.

KPN vzdělávání s.r.o.

školení, kurzy, komunikace, prezentace, firemní – Pořádáme vzdělávací kurzy otevřené i firemní, připravené na míru. Kurzy jsou zaměřené na obory a dovednosti: MARKETING, PR, KOMUNIKACE, PREZENTACE, MENTORING, PRODEJ A OBCHOD, MANAŽERSKÉ DOVEDNOSTI, VEDENÍ A MOTIVACE LIDÍ A TÝMŮ, EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ FIREM, PODNIKU A BUSINESSU, OSOBNÍ ROZVOJ, PC A JAZYKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ. Spolupracujeme pouze s lektory, jejichž praxe je delší pěti let, mají výborné reference a umí předávat informace poutavou formou. Na otevřených kurzech je pro klienty zajištěné celodenní občerstvení, včetně oběda, možnost parkování a v případě potřeby zajistíme také ubytování. Všechny naše kurzy jak otevřené, tak uzavřené firemní, jsou ukončeny hodnotícími dotazníky vyplněnými účastníky, které předáváme objednavateli služeb. Dbáme na to, aby kurzy byly co nejvíce interaktivní, přínosné a především použitelné v praxi a abychom účastníky motivovali k lepšímu a výkonnějšímu pracovnímu nasazení.

Načítání trvalo 0.0769 sekund.