+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LOGObox on-line loga

Klíčová slova: LOGObox,logouschovna,logosklad,loga, firemní loga

E-mail: obchod@compekon.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2010

Popis: Portál LOGObox.cz je volně přístupná databáze log firem. Loga jsou k dispozici k rychlému náhledu pomocí generovatelné URL adresy pro různé aplikace a také ve vektorech ke stažení jako podklady pro tisk. Tato služba je nabízena na všech úrovních zdarma.

Web: www.logobox.cz

Další související informace

Apriori public relations

PR, public relation, public relations, firemní akc – Specializujeme se na produktové a brand PR. Komunikace s novináři všech typů médií, příprava tiskových zpráv a analýza výstupů. Realizujeme tiskové konference, eventy, launch produktů, projekty na podporu prodeje.

FB Catering

catering, společenské prostory, firemní večírek – Kompletní cateringový servis v historických prostorách budovy pivovaru Staropramen s kapacitou až 800 osob. Svěřte nám svá přání a dále se o nic víc, nemusíte starat! Pronájem prostor zdarma! Bezkonkurenční ceny, garance kvality a individuální přístup.

Outdoor-F, Event Company

Teambuilding, time management, firemní akce – Realizace kurzů týmové spolupráce, komunikace, tvořivosti a vedení týmu. Nabízíme teambuilding - organizaci firemních akcí, zahraniční kurzy, hory, čtyřkolky, intenzivní kurzy, time management, teamwork.

Načítání trvalo 0.0728 sekund.